رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی خبر داد

توزیع ولیمه عروسی بین نیازمندان در بیرجند

رمضانی از توزیع ولیمه عروسی یک زوج جوان بیرجندی بین نیازمندان خبر داد.

به گزارش خاورستان، زوج جوان بیرجندی که به دلیل شیوع ویروس کرونا از برگزاری جلسه عروسی در تالار خوداری کردند، ولیمه عروسی خود را بین خانواده های نیازمند و ایتام تحت پوشش مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی توزیع کردند.
این زوج جوان که نخواستند نامی از آنها ذکر شود گفتند زندگی بسیاری از مردم با شیوع بیماری کرونا دچار مشکلات اقتصادی و معیشتی شده و آنها این کار را وظیفه انسان دوستی و براساس فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای کمک مؤمنانه می‌دانند.
این زوج گفتند: شرایط موجود را بررسی کردیم. بخاطر کرونا باید فاصله اجتماعی را رعایت می کردیم و تجمع نمی کردیم و از طرفی هزینه ازدواج را باید به بهترین شکل صرف می کردیم. با مشورت دوستان و آشنایان تصمیم گرفتیم با همکاری مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی با رعایت پروتکل های بهداشتی، غذا در رستوران پخت شود و در بین ایتام و خانواده های نیازمند که از قبل شناسايی شده بودند، توزیع شود.
زینب رمضانی رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی ضمن قدردانی از اقدام شایسته و خداپسندانه این خانواده گفت: این اقدام شایسته و به مشابه آن باید الگوی خانواده‌ها شود و ازدواج آسان و سبک زندگی اسلامی در بین خانواده ها الگو شود.
وی با تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام شیوع کرونا افزود: شروع زندگی مشترک با کار خیر و خداپسندانه برکت زندگی است و این حرکت ابتکاری نشان از اخلاص، معنویت و مطیع ولایت بودن این خانواده ها و زوج جوان است.
رمضانی با تاکید بر اینکه مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی که از ابتدای شیوع بیماری کرونا علاوه بر فعالیت رسانه ای و اطلاع رسانی خود با تمام توان در توزیع بسته های بهداشتی و معیشتی فعالیت داشته، عنوان کرد: در راستای لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری در مرحله دوم کمک های مؤمنانه آمادگی جمع آوری و توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی را داریم.
وی عنوان کرد: مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی آمادگی دارد در ایام عید قربان گوشت های قربانی خیران را به دست نیازمندان واقعی برساند.
وی از طرح الفبای مهربانی ویژه عید غدیر خبر داد و افزود: در این طرح با همکاری موسسه تحکیم خانواده استان ۱۰۰۰ بسته فرهنگی و بسته اسباب بازی به همراه غذای گرم بین خانواده های نیازمند و ایتام استان توزیع خواهد شد.
انتهای پیام/۳ /۴