نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

توزیع کمک های مومنانه در اعیاد قربان تا غدیر به صورت ویژه اجرا شود

آیت الله عبادی گفت: توسعه و توزیع کمک های مومنانه در آستانه عید قربان و دهه امامت و ولایت به صورت ویژه اجرا شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان ،آیت الله سید علیرضا عبادی در نشست اعضای قرارگاه نهضت خدمت رسانی استان اظهار کرد: در مسئله گزارش دادن اعداد و ارقام محدودیت دارد اما در کارهای خیر، الهی و انسانی اعداد و ارقام چیزی نیست که روی صفحه ای نوشته شود یا در جلسه ای گزارش داده شود چون نامحدود است و نمی توان برای آن حد و حدود مشخص کرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه خدمتگزاری به مردم دارای برکات زیادی است که با اعداد و ارقام قابل ارائه نیست، افزود: به کاری که به صورت خدایی توسط شما انجام می شود اجر نامحدود عنایت می شود اما این کارهای خیر آثار وضعی هم دارد.
وی ادامه داد: در این تحریم های ظالمانه تحمیلی؛ دشمن توطئه هایی تدارک دیده بود و با ایجاد ناامیدی، فشار حداکثری را علیه ملت ما تحمیل کردند علاوه بر این ها ویروس کرونا هم شیوع پیدا کرد و خیلی از جایگاه هایی که می‌شد با مردم حرف زد تعطیل شد، دشمن خواب و خیال هایی در سر داشت، دشمنان هر روز برای شورش های خیابانی، پیام ها و فراخوان هایی صادر می کردند و سعی در آشوب و نابسامانی در داخل کشور داشتند اما خود آن ها افتضاح به بار اوردند که انتخابات فرانسه با درصد مشارکت خیلی پایین نمونه بارز مفتضح شدن آن ها است.
آیت الله عبادی با اشاره به اینکه با وجود تمام دسیسه ها و توطئه های دشمن خدای متعال برکت داد و انتخابات پرشور در جمهوری اسلامی و سوریه دشمن را مایوس کرد و به خاک سیاه نشاند، نیروی مقاومت فلسطین نیز که او را ضعیف می شمردند ظرف ۱۲ روز رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی را شکست داد، گفت: اجرای رزمایش کمک های مومنانه و ارائه خدمات انسانی موجب شد دشمن در جبهه بهداشت و درمان، عرصه سیاسی و محاصره اقتصادی ملت ایران شکست بخورد.
امام جمعه بیرجند تأکید کرد: در حال حاضر به برکت اهل بیت(ع) شما در آستانه عید قربان هستید که در موضوع کمک‌های مومنانه حالت ویژه ای دارد بعد از آن نیز عید غدیر و پیشوایی امیرالمومنین علی(ع) است که دوست و دشمن نسبت به حضرت ارادات خاصی دارند، حتی دشمنان نمی توانند بزرگی و ویژگی های حضرت علی (ع) انکار کنند.
آیت الله عبادی با قدردانی از مردم برای خدمت به محرومان جامعه، خاطر نشان کرد: خدا به این مردم خیر دهد که همه خیرها از این مردم سرچشمه می گیرد و در حماسه انتخابات ۱۴۰۰ نیز خوش درخشیدند.
انتهای پیام /۳