رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی خبر داد؛

توزیع یک تن گوشت مرغ بین نیازمندان/ دهه ولایت مرحله بعدی کمک‌های مومنانه

رمضانی گفت: به منظور عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در قالب کمک مومنانه یک تن و ۳۵۹ کیلوگرم گوشت مرغ و تخم مرغ با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش خاورستان، زینب رمضانی در جمع خبرنگاران با قدردانی از جان‌فشانی کادر درمانی استان برای مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: در بحران کرونا، بسیاری از خانواده های درآمد و حتی مشاغل خود را از دست داده اند در همین راستا خیران مثل همیشه آستین همت را بالا زدند و عزم خود را جزم کردند تا از خانواده های اسیب دیده و نیازمند حمایت کنند.
رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب در سخنان ارزشمندی خواستار کمک به افراد آسیب دیده به واسطه بیماری ناشی از ویروس کرونا شدند، افزود: در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در خصوص توجه به خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا، در خراسان جنوبی گروه های مختلف مردمی در هسته های جهادی و در قالب مراکز نیکوکاری تلاش کردند تا بخشی از مشکلات آنها به لحاظ تامین ارزاق عمومی مرتفع شود.
وی از توزیع یک تن گوشت مرغ و ۳۵۹ کیلوگرم تخم مرغ در بین اقشار آسیب دیده از کرونا در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: این کمک ها به منظور عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در قالب کمک مومنانه از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خراسان جنوبی و با همکاری مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران تهیه و توزیع شده است.
رمضانی ارزش تقریبی گوشت مرغ و تخم مرغ توزیع‌ شده را ۱۸ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان عنوان کرد و ادامه داد: این بسته های پروتئینی در بین خانوارهای نیازمند روستاهای بیچند، محمدآباد، میل گز، ساکرد و سیاه خونیک شهرستان نهبندان و همچنین تعدادی از روستاهای شهرستان بیرجند توزیع شده است.
رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی بیان کرد: به منظور حمایت از واحدهای تولیدی داخل استان در سالی که به نام جهش تولید مزین شده، این مرغ ها از مرغداری های داخل استان خریداری شده است.
وی با تاکید بر اینکه مرحله بعدی کمک های مومنانه در دهه ولایت انجام خواهد شد، گفت: این مرکز نیکوکاری زمینه مشارکت خیران را برای رفع نیاز خانواده‌های کم درآمد و آسیب‌دیده از شیوع کرونا را با اجرای طرح‌های مختلف فراهم کرده است و خیرین می‌توانند در این امور خداپسند مشارکت داشته باشند.
انتهای پیام/۴