به همت کانون امام سجاد(ع) خوسف انجام می شود؛

توزیع ۱۲۰۰ قرص نان رایگان همزمان با میلاد امام حسن‌مجتبی(ع)

مدیر کانون فرهنگی هنری امام سجاد(ع) روستای قلعه زری خوسف گفت: ۱۲۰۰ قرص نان رایگان همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) به همت خیرین بین خانواده های روستا توزیع می شود.

به گزارش خاورستان، حجت‌الاسلام حسین کدخدایی در گفت‌وگو با شبستان با اشاره به اینکه کانون امام سجاد (ع) روستای قلعه زری خوسف در سال ۸۶ راه اندازی شده است، از برگزاری مراسم جزء خوانی و تفسیر قرآن کریم همراه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ماه مبارک رمضان خبر داد.
مدیر کانون فرهنگی هنری امام سجاد(ع) روستای قلعه زری خوسف با اشاره به توزیع بسته‌های ساده افطاری در آستانه ماه مبارک رمضان بین نیازمندان و خانواده‌های آسیب دیده از کرونا گفت: همچنین قبل از فرارسیدن ماه مبارک رمضان مراسم غبارروبی مسجد با حضور اعضای کانون و اهالی روستا برگزار شد.
وی از برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در نیمه ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: همچنین با کمک خیرین، یک هزار قرص نان رایگان در این روز بین اهالی روستا توزیع خواهد شد.
کدخدایی حفظ سوره یس ویژه نوجوانان و جوانان با همکاری پایگاه مقاومت بسیج را از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده در ماه مبارک رمضان ذکر کرد و گفت: تلاش کرده‌ایم که برنامه‌های مختلف کانون امام سجاد (ع) به دلیل شیوع کرونا تعطیل نشود و با رعایت حداکثری نکات بهداشتی و یا با استفاده از توان فضای مجازی برگزار شود.
وی امتیاز کانون در سایت بچه‌های مسجد را چهار هزار و ۸۱۸ ذکر کرد و با بیان اینکه این فعالان کانون در ضدعفونی معابر، مساجد و مغازه‌ها همکاری خوبی داشته‌اند، افزود: در این ایام به همت بانوان سه هزار ماسک دوخته و توزیع شده است.
وی با اشاره به اینکه این کانون رتبه ۱۹ را در سطح شهرستان خوسف دارد، یادآور شد: برگزاری مسابقه نقاشی به صورت مجازی و همچنین تربیت یک حافظ کل قرآن کریم و چندین حافظ جزء سی قرآن از دیگر اقدامات انجام شده در یک سال اخیر است.
انتهای پیام/۴