توزیع ۱۶۰۰ وسیله گرمایشی در بین مددجویان خراسان جنوبی/ برگزاری پویش گرمای مهربانی در استان

بیش از ۱۶۰۰ دستگاه وسیله گرمایشی در بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خراسان جنوبی در مناطق محروم و روستایی استان توزیع شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: ۱۶۰۰ دستگاه وسیله گرمایشی در بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خراسان جنوبی در مناطق محروم و روستایی استان توزیع شد.
وی ادامه داد: با توجه به آغاز فصل سرما و با هدف کمک به تأمین وسایل گرمایشی مددجویان، این تعداد بخاری و آبگرمکن در بین خانواده‌های تحت حمایت خراسان جنوبی توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه از این تعداد، ۱۵۰۰ دستگاه بخاری و ۱۰۰ دستگاه نیز آبگرمکن دیواری بوده‌اند، افزود: برای تهیه و توزیع این تعداد بخاری و آبگرمکن دیواری در میان مددجویان تحت حمایت خراسان جنوبی، بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
سلم آبادی ادامه داد: این تعداد وسایل گرمایشی در بین مددجویان مناطق محروم و روستایی که امسال از گاز شهری بهره‌مند شده‌اند توزیع‌ شده است.
برگزاری پویش گرمای مهربانی در خراسان جنوبی
«زینب رمضانی» رئیس هیت عامل مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی نیز در گفتگو با خبرنگار ما از برگزاری پویش گرمای مهربانی با همکاری مرکز جامع تحکیم خانواده استان و گروه جهادی شهید فرهادی بسیج رسانه، در استان خبر داد و گفت : این پویش با هدف جمع و توزیع بخاری گازی و البسه گرم برای خانواده های کم برخوردار در سطح استان از یک ماه پیش شروع شده است.
وی افزود: تاکنون ۸ عدد بخاری با کمک خیرین خریداری شده و بین خانوادهای کم برخوردار توزیع شده است و این طرح همچنان ادامه دارد.
رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران عنوان کرد: مرکز نیکوکاری رسانه یاران با تعامل و همکاری مرکز جامع تحکیم خانواده استان و گروه جهادی شهید فرهادی اقدام به بافت کلاه،شال گردن و دستکش برای دانش آموزان کم برخوردار در سطح کرده است که تاکنون بیش از ۲۰۰ عدد کلاه و شال گردن توسط بانوان نیکوکار بافته شده است.
رمضانی با تاکید براینکه این طرح که پایان آذرماه ادامه دارد،گفت خیرین عزیز می توانند در خرید نخ ، بخاری و لباس گرم این طرح مشارکت کنند.
وی یاد آور شد شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۱۰۰۳۲ مرکز نیکوکاری رسانه یاران آماده دریافت کمک های نقدی و شماره تماس ۰۹۳۹۵۶۲۳۹۷۹ آماده کمک های غیر نقدی شما نیکوکاران می باشد.
انتهای پیام /۳