فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید شعیبی درح خبر داد؛

توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) در بخش درح

افروزی از توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی به مناسبت ۱۳ رجب و میلاد حضرت علی(ع) در بخش درح شهرستان سربیشه خبر داد.

به گزارش خاورستان، محمود افروزی در گفت‌وگو با شبستان گفت: به مناسبت ولادت امیرالمومنین(ع) ۲۰۰ تا ۳۰۰ بسته معیشتی شامل برنج، روغن، حبوبات و… بین نیازمندان بخش درح توزیع می شود.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید شعیبی درح ارزش هر بسته معیشتی را بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: این بسته ها شامل برنج، روغن، حبوبات و… است و کار توزیع این بسته های معیشتی آغاز شده و تا ۱۳ رجب سالروز ولادت حضرت علی (ع) ادامه دارد.
افروزی از برگزاری برنامه محوری شامل مولودی خوانی، طبخ غذای گرم، سخنرانی و… با رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام پیش روی خبر داد و ادامه داد: این جشن و برنامه با محوریت درح و با همکاری پنج روستای بخش درح اجرا می شود.
وی با بیان اینکه به مناسبت ۱۳ رجب برای ۵ تا ۷ هزار نفر غذای گرم به همت خیران و … طبخ و توریع خواهد شد، اعتبارات مورد نیاز برای پخت غذا، برگزاری برنامه محوری و … را ۲۱ تا ۲۵ میلیون تومان برآورد کرد.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید شعیبی درح گفت: با توجه به محرومیت منطقه درح، اقدامات فرهنگی خوبی در این منطقه انجام می شود و در ایام پیش رو بیش از ۵۰۰ بسته بهداشتی شامل ماسک، مواد ضد عفونی و … به ارزش حدود ۷۰ میلیون تومان بین افراد نیازمند بخش درح توزیع خواهد شد.
افروزی با بیان اینکه برنامه های فرهنگی با مساعدت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، امام جمعه و بسیج در حال اجرا است، از حضور و مساعدت خیران نیز در این راه تقدیر کرد.
وی در پایان از توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی در ایام جشن انقلاب به ارزش بیش از ۸۰ میلیون تومان، برگزاری مسابقات قرآنی، دلنوشته، پیاده روی خانوادگی و…. با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
انتهای پیام/۴