همزمان با عید غدیرخم صورت گرفت؛

توزیع ۲۰ بسته غذایی از محل موقوفات مرتبط با عید غدیر

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند گفت: همزمان با عید سعید غدیر خم ۲۰ بسته غذایی از محل موقوفات مرتبط با عید غدیر در بین فقرا و نیازمندان توزیع شد.

به گزارش خاورستان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دادخدا خدایی شامگاه شنبه در حاشیه توزیع بسته های غذایی در بین نیازمندان در جمع خبرنگاران ضمن تبریک عید سعید غدیر خم اظهار کرد: در سطح شهرستان بیرجند ۱۰ موقوفه خاص نیت غدیر وجود داشته است.
وی افزود: در این راستا همزمان با عید سعید غدیر خم ۲۰ بسته غذایی بین نیازمندان توزیع شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند بیان کرد: بسته های غذایی توزیع شده در بین نیازمندان از محل موقوفات مرتبط با عید غدیر توزیع شده است.
حجت‌الاسلام خدایی تصریح کرد: همچنین این بسته ها از طریق مرکز افق آستان امامزادگان باقریه در بین فقرا و نیازمندان توزیع شد.
وی خاطرنشان کرد: همچنین در روز عید غدیر ده نفر از افراد نیازمند از طریق موقوفه مرحوم فاطمه بهره مند شدند و مبلغی به حساب آنان واریز شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند به کاروان شادی شمیم ولایت اشاره کرد و خاطرنشان کرد: همچنین در روز عید غدیر خم نیز بعد از نماز مغرب و عشا کاروان شادی شمیم ولایت از امامزادگان باقریه(ع) به راه افتاده است.
انتهای پیام/۴