توزیع ۱۵۰ سری جهیزیه توسط بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌های خراسان‌جنوبی

150 سری جهیزیه توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها بین نو عروسان تحت پوشش آبشار عاطفه‌ها و زوج های نیازمند سطح استان توزیع شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان،علی ناصری فرماندار شهرستان بیرجند امروز در جلسه مانور اهدای ۱۵۰ سری جهیزیه توسط بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌های خراسان‌جنوبی به نوعروسان نیازمند خراسان‌جنوبی که در سالن اجلاس پیام نور بیرجند برگزار شد، با تاکید بر حل مشکلات جوانان در جامعه‌، اظهار کرد:بخشی از این مشکلات به وسیله حاکمیت و مابقی نیز توسط فضای فرهنگی حاکم بر جامعه قابل حل است.
وی با بیان این‌که نقش ارگان‌های فرهنگی در ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ازدواج آسان در جامعه بر کسی پوشیده نیست،تصریح کرد: باید با اجرای برنامه‌های فرهنگی جوانان را به سمت ازدواج‌های آسان و پایدار تشویق کنیم و به حل موانع آنان در این زمینه کمک کنیم.
سیما الوانی مدیریت امور شعب بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌های خراسان‌جنوبی نیز در این جلسه با اشاره به این‌که ایجاد فضای در زندگی های موفق، آموزه های دینی پایدار تر است،بیان کرد:همه باید در راستای ترویج ازدواج ساده و آسان در بین جوانان گام بردارند و موانع ازدواج جوانان از میام برداشته شود.
وی از فعالیت بیش از ۷۰۰ شعبه فعال این بنیاد خیریه در سطح کشور خبر داد و افزود:۲۰ نمایندگی فعال این بنیاد خیریه در سرتاسر استان خراسان‌جنوبی فعالیت می‌کنند.
الوانی تبیین کرد: توزیع جهیزیه،توزیع سبد غذایی،توزیع لوازم‌التحریر،توزیع پک‌های بهداشتی،تعمیرات منزل نیازمندان،توزیع پوشاک،پرداخت هزینه‌های درمانی نیازمندان و….جزو مهم‌ترین فعالیت‌های بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها است.
وی با اشاره به این‌که درحال حاضر، بیش از ۳۲۰ پزشک با این بنیاد خیریه در سطح استان همکاری می‌کنند،متذکر شد:عمده تلاش‌مان آن است‌ که مهرجویان بیمار علاوه بر بیماری‌شان نگرانی دیگری نداشته باشند.
مدیریت امور شعب بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌های خراسان‌جنوبی اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند را،یکی از مهمترین فعالیت‌های این بنیاد خیریه دانست و افزود:در برنامه امروز نیز بیش از ۱۵۰ سری جهیزیه بین نوعروسان نیازمند خراسان‌جنوبی توزیع می‌گردد.
الوانی هدف از اهدای جهیزیه به نیازمندان را، ترویج فرهنگ ازدواج و زندگی ساده دانست و گفت:فعالیت بنیاد خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه ها؛کمک به اقشار کم درآمد جامعه است و از ابتدای تاسیس این خیریه در خراسان‌جنوبی،بیش از ۳هزارسری جهیزیه توسط این خیریه در بین نوعروسان واجدالشرایط استان توزیع شده است.
وی ادامه داد:از ابتدای تاسیس امور شعب خیریه آبشار عاطفه‌های خراسان‌جنوبی(سال ۹۷) تاکنون؛بیش از ۳ هزار سری جهیزیه به نوعروسان واجدالشرایط در سرتاسر استان اهدا شده است.
لازم به ذکر است که خادمان رضوی نیز در این جلسه حضور پیدا کرده و مقداری نمک و نبات به جهت تمین و تبریک بین نوعروسان و مدعووین‌ توزیع گردید.
انتهای پیام /۳