مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی خبر داد

توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی، کمک آموزشی و لوازم التحریر بین دانش‌آموزان محروم

واقعی گفت: در دومین گام پویش لبخند رضایت، با مشارکت بیش از 500 دانش آموز و فرهنگی استان 300 بسته معیشتی، کمک آموزشی و لوازم التحریر به ارزش 365 میلیون تومان توزیع شد.

به گزارش خاورستان، به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی، محمدعلی واقعی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه سومین مرحله پویش لبخند رضایت،اظهار کرد: باتوجه به تاکیدهای رهبر معظم انقلاب در زمینه کمک‌های مومنانه، دانش‌آموز نیازمند در قالب این طرح شناسایی و تحت پوشش قرار می‌گیرند.
وی با اشاره به مشارکت ۱۱۳ معلم استان در خرید گوشی و تبلت هوشمند برای دانش آموزان محروم، عنوان کرد: بیش از ۶۰ دانش آموز دختر و پسر دوره‌های مختلف تحصیلی از مزایای این گوشی‌ها و تبلت‌های هوشمند در ۸ شهرستان استان برخوردار شدند.
وی با بیان این‌که بسیج مظهر مقاومت، خدمت، وحدت، ایستادگی وپیشرفت؛ در تمامی عرصه‌ها است؛ اظهار کرد: به برکت قدرت و تفکر بسیج، امروز شاهد خدمت صادقانه، وحدت اسلامی، ایستادگی در برابر دشمنان و پیشرفت همه جانبه هستیم.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی، بصیرت افزایی و حضور فعال در عرصه‌های دفاعی، فرهنگی، سلامت، علمی و عقیدتی را از جمله مهم‌ترین زمینه‌های فعالیت بسیج در عرصه دانش‌آموزی برشمرد و یادآور شد: با همت بسیجیان سلحشور، ایران اسلامی چنان اقتداری در گفتمان جهانی پیدا کرده که هیچ قدرتی جرات رویاروی و تهاجم سخت را به این کشور ندارد.
واقعی خاطرنشان کرد: دشمنان هرگز تصور نمی‌کردند روزی انقلاب اسلامی به جایگاهی برسد که کسی توان مقابله با صدور گفتمان انقلاب و تجاوز به آن را نداشته باشد.
انتهای پیام/۱۲۷