مسئول امور شعب موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در خراسان جنوبی خبر داد

توزیع ۳۰۰ سری جهیزیه توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها خراسان جنوبی + تصاویر

الوانی گفت: 300 سری جهیزیه به ارزش 150 میلیون تومان توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها بین نو عروسان تحت پوشش آبشار عاطفه‌ها و مهرجویان کمیته امداد خراسان جنوبی توزیع شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سیما الوانی مسئول امور شعب موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در خراسان جنوبی صبح امروز در مراسم توزیع جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت آبشار عاطفه‌ها در خراسان جنوبی اظهار کرد: با مشارکت خیرین، همزمان با دهه فجر و میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) ۳۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان مددجوی زیر پوشش موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در سطح استان اهدا می شود.
وی ارزش ریالی هر سری از جهیزیه های مذکور را ۵۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: اقلام اهدایی شامل فرش، بخاری، اجاق گاز و برخی لوازم اولیه برای آغاز یک زندگی مشترک است.
مسئول امور شعب موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در خراسان جنوبی، کمک های مردمی در تامین جهیزیه نوعروسان بی بضاعت را بسیار مهم و ارزشمند ارزیابی کرد و افزود: از ابتدای راه اندازی این موسسه خیریه در سطح استان تاکنون سه هزار سری جهیزیه در بین زوجین نیازمند توزیع شده است.
الوانی با اشاره به توزیع یک هزار پرس غذای گرم در بین نیازمندان و دیدار با مادران و همسران شهدا به مناسبت میلاد فرخنده حضرت زهرا(س)، ادامه داد: موسسه خیریه آبشارعاطفه ها، خانوارهای کم توان مالی را زیر پوشش خدمات مالی، بهداشتی، درمانی ، آموزشی و معیشتی قرار داده است.
وی بیان کرد: این موسسه خیریه از سال ۱۳۸۹ در خراسان جنوبی تاسیس شد و در حال حاضر حدود چهار هزار و ۵۰۰ نفر مهرجو زیر پوشش این سازمان مردم نهاد قرار دارند.
مسئول امور شعب موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در خراسان جنوبی در پایان افزود: این موسسه با ۲۰ شعبه در سراسر استان به ایتام و نیازمندان خدمات ارائه می دهد.
حسینی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه یک بیرجند هم در این مراسم گفت:باید در دستگاه های خدماتی و موسسات خیریه ومراکز نیکوکاری به سمتی حرکت کنیم که به صورت کلی که جزیره ای کار کردن پرهیز شود و به صورت هم پوشانی بتوانیم به جامعه هدف خدمت کنیم.
وی با بیان اینکه باید خدمت مراکز خیریه اثر بخش باشد افزود: این هم افزایی که هم اکنون در موسسه آبشار عاطفه ها شروع شده می بابیست با کمک تمام سمن ها و موسسات ادامه پیدا کند.
وی افزود: از مجموعه ۳۰۰ سری جهیزیه که امروز توسط خیریه آبشار عاطفه های توزیع می شود ۱۰۰سری آن به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد اهدا می شود.
رئیس امداد امام خمینی (ره) منطقه یک بیرجند از آمادگی پرداخت تسهیلات اشتغالزایی جوانان خبر داد وعنوان کرد: در سال گذشته ۱۷ میلیارد تومان و امسال تاکنون ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی توسط کمیته امداد منطقه یک بیرجند پرداخت شده است.
انتهای پیام/۳/ ۴