در راستای کمک‌های مومنانه صورت گرفت؛

توزیع ۳۱۳ بسته تحصیلی در مناطق کم‌برخوردار بیرجند توسط پدافند هوایی شرق کشور

در راستای کمک‌های مومنانه و طرح ایران همدل تعداد 313 بسته کمک لوازم‌التحریر و 650 پرس غذای گرم بین خانواده‌های نیازمند و کم‌برخوردار شهرستان بیرجند توسط قرارگاه پدافند هوایی شرق کشور توزیع شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، امیر سرتیپ‌دوم ارسلان پرویز فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شرق کشور صبح امروز در مراسم توزیع کمک‌های مومنانه ارتش گفت: منطقه پدافند هوایی شرق کشور یکی از وسیع‌ترین مناطق پدافند هوایی کشور است که علاوه بر استان خراسان جنوبی، بخش‌هایی از استان‌های خراسان رضوی،‌ کرمان و سیستان و بلوچستان را نیز رصد می‌کند.
وی با اشاره به حضور نیروهای پدافند هوایی در کنار آحاد مردم در روزهای سخت شیوع بیماری کرونا عنوان کرد: این همدلی در قالب توزیع کمک‌های مومنانه، اعزام تیم‌های مختلف برای ضدعفونی معابر، سطوح،‌ مساجد و … نمود بیشتری پیدا کرد.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شرق کشور افزود: در ادامه این اقدامات و همزمان با هفته پدافند هوایی، ۳۱۳ بسته کمک معیشتی و لوازم‌التحریر به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) استان توزیع شد.
امیر پرویز به کمک‌رسانی نیروهای پدافند هوایی به سیل‌زدگان روستاهای بخش مرکزی بیرجند «حسن‌آباد، ‌بهدان، خراشاد و اکبرآباد» در هفته گذشته به منظور لای‌روبی و … اشاره کرد و گفت: هر زمان که مردم نیاز به کمک و حضور نیروهای پدافند هوایی در کنار خود داشته باشند، بدون شک در کنار‌ آن‌ها و برای خدمت‌رسانی به آن‌ها حاضر خواهیم شد.
در این جلسه سلم‌آبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز از خدمات و فعالیت‌های پدافند هوایی شرق کشور قدردانی کرد و گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا و طرح ایران همدل نیروی مسلح مستقر در استان خراسان جنوبی اقداماتی در این طرح داشته‌اند و نهایت همکاری با کمیته امداد استان صورت گرفته است.
انتهای پیام/۳