مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی خبر داد؛

توزیع ۸۰۶ قلم تجهیزات آموزشی بین مدیریت های آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی/ ۳۶ تبلت به دانش‌آموزان محروم و مستعد استان اهدا شد

واقعی گفت:درسالروز فتح خرمشهر 806 قلم تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی به ارزش 4 میلیارد تومان بین مدیریت‌های آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان توزیع شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدعلی واقعی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با مشارکت خیرین نیکوکار آموزشی تعداد ۳۶ تبلت هوشمند به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان به دانش آموزان محروم از تلفن همراه و تبلت هوشمند و با استعداد شهرستان بیرجند اهدا شد.
وی افزود: این تعداد تبلت توسط موسسه خیریه علی بن ابیطالب(ع) تهران تهیه شده که بین دانش آموزان محروم از گوشی هوشمند شهرستان بیرجند توزیع شد.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با اشاره به نقش نجمه خدمتی قهرمان تیراندازی جهان، به عنوان عنوان نماینده این موسسه در تهیه و واگذاری این تبلت‌ها به دانش آموزان بیرجندی بیان کرد: دانش‌آموزان بیش از ۱۲ آموزشگاه مرکز استان از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند.
واقعی با اشاره به لزوم ورود خیرین به موضوع تجهیزات کمک آموزشی اظهار کرد: با شیوع ویروس منحوس کرونا و تعطیلی آموزش حضوری، فرایند یاد دهی و یاد گیری از طریق فضای مجازی، رسانه ملی، شبکه شاد و توزیع درسنامه دنبال شد و معلمان متعهد استان با تلاش مضاعف و شبانه روز خود،اجازه توقف این فرایند و جاماندن دانش آموزان حتی در دورافتاده ترین نقاط استان از تحصیل را ندادند.
وی با اشاره به توزیع حدود ۶ هزار تبلت و تلفن همراه هوشمند بین دانش آموزان محروم از گوشی و تبلت هوشمند در استان، تصریح کرد: این تعداد از گوشی و تبلت با مشارکت خیرین، دستگاه ها اجرایی، معلمان و دانش آموزان و بانک‌ها تهیه و در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: همچنین درسالروز فتح خرمشهر ۸۰۶ قلم تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی به ارزش ۴ میلیارد تومان بین مدیریت‌های آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان توزیع شد.
واقعی عنوان کرد: تجهیزات یاد شده شامل ۵۳۵ تبلت، ۳۲ لپ تاپ،۳۲ دستگاه یخچال، ۶۰ عدد چاپگر، ۹۵ دستگاه رایانه، ۴۰ عدد ویدئو پروژکتور و پرده نمایش و ۱۲ کیت آموزشی است.
انتهای پیام/۱۲۷