رئیس دفتر امور پروژه‌های شرکت گروه سرمایه گذاری امید:

توسعه ظرفیت، داخلی سازی و بومی‌سازی در واحد‌های تولیدی در دستور کار است

امیری گفت: به دنبال آن هستیم که در تک تک واحد‌های تولیدی دو هدف اصلی توسعه ظرفیت و حمایت‌های تولیدی و توسعه داخلی سازی و بومی سازی در واحد‌های تولیدی را اجرایی کنیم.

به گزارش خاورستان، بهنام امیری در بازدید از خط تولید و بخش‌های مختلف کارخانه کویرتایر در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار کرد: شرکت کویرتایر چه به لحاظ کیفیت تولید و چه به لحاظ منطقه‌ای که در آن قرار گرفته و اشتغالزایی که ایجاد شده از افتخارات کشور است.
وی افزود: در بحث تکنولوژی نیز حوزه جدیدی از فناوری‌هایی که بومی سازی شده در این شرکت وجود دارد و هرکدام از این بومی سازی‌ها قابلیت فعالیت جدید دارد که کویرتایر می‌تواند به عنوان انتقال دهنده تکنولوژی و یا صادرکننده ماشین آلات به سایر تولیدکنندگان داخلی و خارجی نقش ویژه‌ای ایفا کند.
رئیس دفتر امور پروژه‌های شرکت گروه سرمایه گذاری امید بیان کرد: این امر نشان دهنده آن است که سطح دانش و رسوخ فناوری در این شرکت به سطحی رسیده که می‌توانند در حوزه توسعه شرکت به خوبی ایفای نقش کنند و بحث‌های بهبود و ارتقای تکنولوژی را همزمان با ارتقاء کیفیت محصولات خود داشته باشند.
امیری با بیان اینکه در این راستا کویرتایر می‌تواند نقش ویژه‌ای داشته باشد تصریح کرد: اگر بخواهیم جایگاه شرکت سرمایه گذاری امید را در این راستا نگاه کنیم متوجه می‌شویم که ما در شرکت امید با نگاه داخلی سازی و اشتغالزایی به ویژه در بحث انتقال فناوری می‌توانیم کویرتایر را به عنوان یکی از الگوهای اصلی خود در شرکت امید در نظر بگیریم و در بحث‌های توسعه‌ای همراه کویرتایر باشیم.
رئیس دفتر امور پروژه‌های شرکت گروه سرمایه گذاری امید خاطرنشان کرد: این شرکت به دنبال ساخت داخل، ارتقاء تکنولوژی و بومی سازی انواع فناوری‌ها است.
امیری یادآور شد: بحث‌های توسعه‌ای که کویرتایر دارد را به خوبی در شرکت امید دنبال می‌کنیم و در هرکجا که نیاز به حمایت باشد در خدمت این شرکت و فعالیت‌های توسعه‌ای آن خواهیم بود.
رئیس دفتر امور پروژه‌های شرکت گروه سرمایه گذاری امید با تاکید بر اینکه در سایر حوزه فعالیت‌ها نیز با همین نگاه فعالیت‌های دیگری داریم اظهار داشت: شرکت آسیا ناما از بزرگترین تولیدکنندگان کشور و منطقه در حوزه مخازن است.
وی افزود: شرکت پادانا نیز در حوزه تولید کمپرسورهای یخچال و لوازم خانگی کار می‌کند و در کشور ما تنها کمپرسورسازی مطرح است که ظرفیت تولید ویژه‌ای دارد و با رسیدن به ظرفیت مناسب این کمپرسور سازی می‌توانیم وابستگی زیادی را در حوزه کمپرسور سازی در داخل کشور حذف کنیم.
امیری بیان کرد: به دنبال این هستیم که در تک تک واحد‌های تولیدی دو هدف اصلی توسعه ظرفیت حمایت‌های تولیدی و توسعه داخلی سازی و بومی سازی در واحد‌های تولیدی را اجرایی کنیم.
انتهای پیام/۴