توضیحات احسان مداح مدیر کانال بی‌تعارف در خصوص اعتبارات سیل سال ۹۸

احسان مداح مدیر کانال بی‌تعارف توضیحاتی در خصوص اعتبارات سیل سال 98 منتشر کرد.

به گزارش خاورستان، احسان مداح مدیر کانال بی‌تعارف توضیحاتی در خصوص اعتبارات سیل سال ۹۸ منتشر کرد.
مدیر محترم سایت خبری خاورستان
سلام علیکم;
با احترام با عنایت به دادنامه شماره ۹۸۰۹۹۷۵۶۷۹۷۰۰۰۴۹ مورخ ۴ دیماه ۹۸ و شماره پرونده ۹۸۰۹۹۸۵۶۱۳۵۰۰۱۹۴ توضیحاتی تقدیم می دارد. خواهشمند است نسبت به انتشار آن با عنایت به رای دادگاه محترم اقدام نمایید:
۱-در جریان ابلاغ اعتبارات سیل بهار ۹۸ مطالبی در کانال بی تعارف منتشر نمودم و متعاقب آن گفتگویی با سایت خاورستان داشتم که با ورود برخی نهادها و شخصیت ها از جمله آیت الله عبادی نماینده معزز ولی فقیه در استان و اداره کل بازرسی و دستگاه محترم قضایی همراه شد و البته با شکایت سازمان جهاد کشاورزی استان نیز مواجه شدم.
جا دارد در همین ابتدای مطلب از تلاش همه این نهادها و دغدغه سازمان شاکی نیز تشکر کنم.
۲-در دادنامه عذرخواهی از کارکنان جهاد کشاورزی آمده است که قطعا در صورتی که مطالب بنده موجب ضرر مادی و معنوی به عزیزانم در مجموعه جهاد کشاورزی شده خود را ملزم به عذرخواهی می دانم. تمام مطالب بنده از باب امر به معروف و نهی از منکر بود و بدون شک تعداد اندکی از کارکنان این سازمان خدوم با پرونده اعتبارات سیل ارتباط داشتند و البته بنا به گزارش سازمان بازرسی ایراداتی طرح بود از جمله نقاط جی پی اس اراضی که قرار بود اصلاح شوند.
۳-در مطالب نقل شده برداشت بر این شده بود که بنده اعلام کرده ام اعتبارات به افراد فاقد صلاحیت پرداخت شده که منظور بنده صرفا تشکیل پرونده بود و در لحظه مخابره مطلبم در بی تعارف و خاورستان هنوز پرداختی صورت نگرفته بود.
۴_برداشت فساد ۴۶۰ میلیاردی(ریال) برداشت اشتباهی بود. زیرا مجموع اعتبار ابلاغ شده ۲۷۰ میلیارد تومان بود که بنده ادعای تخلف برای بخشی از این اعتبار آن هم صرفا در جریان تشکیل پرونده را داشتم.
۵-اینکه اعتبارات سیل در راستای سیل خرج نمی شود و گاها به افراد خاصی داده می شود یک گزارش مردمی بود.
۶_انتظار می رود در راستای تنویر افکار عمومی گزارش اداره کل بازرسی خراسان جنوبی نیز به صورت رسانه ای منتشر شود تا خدایی نکرده حق و حقوق معنوی و مادی نهاد و کارکنان و مردم عزیزمان تضییع نشود.
۷_در پایان جا دارد از دغدغه عموم کارکنان خدوم جهاد کشاورزی خراسان جنوبی و آن دسته مدیران مخلص و جهادی این مجموعه قدردانی نمایم و باز هم اگر خدایی ناکرده احساس بر این شده که مطالب بنده با هدف آسیب و ضرر معنوی و مادی به عزیزی منتشر شده و یا اتهامی ناعادلانه متوجه او شده عذرخواهی نمایم.
احسان مداح_ فعال رسانه و مدیر کانال بی تعارف
انتهای پیام/۴