توضیحات بهزیستی در خصوص ادعای تجاوز به ۳ دختر معلول در یکی از مراکز نگهداری ارومیه

موضوع در دست بررسی است و اگر شاهد هتک حرمت به معلولان باشیم و این ادعا صحت داشته باشد، با خاطیان به صورت جدی برخورد می‌شود.

به گزارش خاورستان، مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: ادعای تجاوز به سه دختر معلول در یکی از مراکز نگهداری ارومیه در حد ادعا بوده و در حال بررسی از طریق نیروی انتظامی و قوه قضاییه است.
سعید فریور در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص ادعای تجاوز به ۳ دختر معلول در یکی از مراکز نگهداری تحت مدیریت بهزیستی ارومیه، اظهار کرد: اوایل سال گذشته ادعایی در فضای مجازی منتشر شد که طی این ادعا اعلام شد سه دختر معلول در یکی از مراکز نگهداری ارومیه مورد تجاوز یکی از کارکنان آن مرکز قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه تا کنون دلیل محکمه پسندی برای این ادعا ثابت نشده است، تصریح کرد: از همان ابتدا نسبت به بررسی موضوع از طریق نیروی انتظامی و قوه قضاییه اقدام شده است ولی تا کنون دلیل محکمه پسندی در این زمینه ثابت نشده است.
مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌غربی گفت: تا کنون هیچ شکایتی در این زمینه از سوی این خانواده به ثبت نرسیده است.
فریور با تاکید بر اینکه در مراکز نگهداری به حفظ کرامت و سلامت جسمی و روحی معلولان توجه می‌شود، گفت: موضوع در دست بررسی است و اگر شاهد هتک حرمت به معلولان باشیم و این ادعا صحت داشته باشد، با خاطیان به صورت جدی برخورد می‌شود.
انتهای پیام/۷