فرمانده انتظامی خراسان جنوبی خبر داد؛

توقیف تویوتا کمری حامل تریاک در سربیشه

فرمانده انتظامی استان از کشف 319 كيلو و 500 گرم تریاک در بازرسی از يک تویوتا کمری در شهرستان سربیشه خبر داد .

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار ناصر فرشيد فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف ۳۱۹ كيلو و ۵۰۰ گرم تریاک در بازرسی از يک تویوتا کمری در شهرستان “سربیشه” خبر داد.

وی افزود: ماموران انتظامي شهرستان”سربیشه” اطلاعاتی مبنی بر حمل مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهای فرعی این شهرستان دریافت کردند كه تیم های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: ماموران هنگام کنترل محورهای فرعی در شهرستان سربیشه به یک خودروی تویوتا کمری كه با سرعت در حال حركت بود مشکوک شدند و به این خودرو دستور ايست داده که راننده با مشاهده ماموران بر سرعت خودرو افزوده و متواری شد.

فرشید عنوان کرد: ماموران خودروی حامل مواد مخدر را تعقيب و با اقدامات پليسي آن را متوقف کردند كه در بازرسي از این خودرو ۳۱۹ كيلو و۵۰۰ گرم ترياک كشف شد.

وی تصريح كرد: ماموران در ادامه عملیات یک سواری پژو ۴۰۵ که خودروی حامل مواد مخدر را اسکورت می کرد توقیف کردند که در مجموع این عملیات ۲ خودرو توقيف و ۳ متهم دستگیر و جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان به قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ هشدار داد: پلیس به صورت شبانه روزی با چشمانی بیدار تحرکات اشرار و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را رصد می کند و اجازه نا امنی و جولان به مخلان امنیت عمومي را نخواهد داد.

انتهای پیام/۱۲۷