مدیر تجاری سازی فناوری و اشتغال جهاددانشگاهی خراسان جنوبی خبر داد

تولید روزانه ۳۵۰۰ ماسک و گان توسط پشتیبانان مشاغل خانگی خراسان‌جنوبی

ابراهیمی گفت: در خراسان‌جنوبی روزانه 3500 ماسک و گان توسط دو پشتیبان مشاغل خانگی تولید می‌شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مجتبی ابراهیمی مدیر تجاری سازی فناوری و اشتغال جهاددانشگاهی خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: پشتیبانان طرح مشاغل خانگی خراسان جنوبی از اولین روزهای شیوع ویروس کرونا و با احساس نیاز جامعه و کادر درمانی کشور به ملزومات بهداشتی به صورت جهادی وارد کار شده و ملزومات مورد نیاز بهداشتی از جمله ماسک و گان را تولید کردند.
وی افزود: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی توسط جهاد دانشگاهی استان خراسان‌جنوبی و به کارفرمایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای تقویت مشاغل خانگی و کمک به معیشت و اقتصاد جامعه در حال اجرا است.
مدیر تجاری سازی فناوری و اشتغال جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی بیان کرد: با آغاز طرح ملی مشاغل خانگی و پس از بررسی‌های میدانی، بخشی از پشتیبانان و کارآفرینان در حوزه تولید ماسک و گان مشغول فعالیت شدند که خوشبختانه عملکرد موفقی نیز داشتند.
ابراهیمی اظهار کرد: در صورت حمایت و پشتیبانی از پیشرانان و کارآفرینان طرح مشاغل خانگی استان از بابت تامین تجهیزات مورد نیاز، پیشرانان و کارآفرینان در سراسر استان توانایی افزایش ظرفیت تولید ملزومات بهداشتی را دارند.
وی عنوان کرد: پشتیبانان و کارآفرینان طرح ملی مشاغل خانگی خراسان‌جنوبی توانایی افزایش ظرفیت تولید ملزومات بهداشتی را دارند که این امر نیز نیاز به حمایت و ارائه تسهیلاتی جهت تامین تجهیزات بخصوص دستگاه‌های استریل برای ضدعفونی کردن تولیدات خود می‌باشد.
مدیر تجاری سازی فناوری و اشتغال جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: روزانه ۳۵۰۰ ماسک و گان توسط دو پشتیبان مشاغل خانگی خراسان‌جنوبی تولید می‌شود.
انتهای پیام/۱۲۷