گلرو خبرداد

تولید نمایش کاوه درباره شهدا و واقعیت‌های قبل از انقلاب

نویسنده نمایش کاوه گفت: نمایش کاوه با طراحی که هم در متن و هم در کارگردانی صورت گرفته سعی در بازسازی واقعیت‌های قبل از انقلاب دارد.

ایمان گلرو نویسنده نمایش کاوه در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهارکرد: نمایش کاوه با موضوع شهدای انقلاب اسلامی در حال تولید است و به شکنجه‌های ساواک در دوران رژیم پهلوی می‌پردازد.
وی افزود: در این نمایش، رشادت و استقامت جوانان قبل از انقلاب و سهم آنها در پیروزی انقلاب به تصویر کشیده می‌شود.
نویسنده نمایش کاوه در خصوص چگونگی تولید این کار گفت: دغدغه من به‌عنوان یک هنرمند این روزها نشان دادن نقطه‌ی سیاه از تاریخ سرزمین به جوانان امروزی است.
گلرو خاطرنشان‌کرد: جوانان شاید امروزه با فشار زیاد رسانه‌های غربی فراموش کرده باشند که در دوران قبل از انقلاب چه مشکلاتی گریبان‌گیر مملکت ما بوده است از این رو در این نمایش سعی کرده ایم این واقعیت ها را برای جوانان روشن کنیم.
وی ادامه‌داد: هدف من و بقیه گروه نمایشی ما این است که در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یاد و خاطره شهدای انقلاب را به نوبه خود زنده نگه داریم.
ایمان گلرو پیش از این کار اولین تله تئاتر با موضوع سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی را تولید کرد که این اثر با استقبال خوبی در جامعه هنری کشور همراه بود.
سمیه مودی کارگردان این اثر نمایشی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، با بیان این‌که نمایش کاوه نمایشی به دور از شعار زدگی است، گفت: این نمایش، با طراحی که هم در متن و هم در کارگردانی صورت گرفته سعی در بازسازی واقعیت‌های قبل از انقلاب دارد.
وی یادآورشد: امیدواریم با حمایت مسئولان، این اثر نمایشی را به بهترین صورت ممکن به مخاطبان خود ارائه کنیم.
گفتنی است، نمایش کاوه با موضوع شهدای انقلاب اسلامی به نویسندگی ایمان گلرو و کارگردانی مشترک ایمان گلرو و سمیه مودی در بیرجند در حال تولید و آماده سازی برای شرکت در جشنواره استانی خراسان‌جنوبی است و احمد حسینی مقدم ، هادی رحیمی ، همایون گندمی و ایمان گلرو به ایفای نقش می پردازند.
انتهای پیام/ ۵