«توکلی» مسئول ستاد نماز جمعه بیرجند شد

طی حکمی از سوی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی حجت الاسلام «محمدعلی توکلی» به عنوان مسئول ستاد نماز جمعه شهر بیرجند انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، طی حکمی از سوی آیت الله «سید علیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام «محمد علی توکلی» به مدت یک سال به عنوان مسئول ستاد نماز جمعه شهر بیرجند منصوب شد. متن حکم انتصاب حجت الاسلام توکلی به شرح زیر است
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر گرامی حجت الاسلام و المسلمین آقای محمدرضا توکلی”زید عزه”
بنا به تجربیات، تعهد و فعالیت های فرهنگی موفق جنابعالی و به پیشنهاد مسئول محترم شورای سیاستگذاری ائمه محترم جمعه خراسان‌جنوبی، به موجب این حکم به عنوان «مسئول ستاد نماز جمعه شهر بیرجند» به مدت یک سال منصوب می‌گردید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و نصب العین قراردادن تقوا، جهاد در راه خدا، رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و فرامین و تدابیر و منویات ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) بتوانید با بهره گیری از ظرفیت های موجود در مرکز استان و با همت و تلاش هر چه بیشتر در چهار چوب دستورالعمل های شورای سیاستگذاری ائمه محترم جمعه، حضور حداکثری مردم به ویژه جوانان را در نماز جمعه فراهم و از توان و ظرفیت آنان در جهت پویایی ستاد نمازجمعه گام های موثری بردارید.
براساس این گزارش، ایشان به صورت جداگانه از فعالیت های موثر حجت الاسلام آقای علی محقی در دوران مسئولیت ستاد نمازجمعه شهر بیرجند تقدیر و تشکر کردند.
گفتنی است، مراسم تکریم و معارفه مسئول جدید ستاد نمازجمعه شهر بیرجند امروز چهارشنبه ۱۱ فروردین ماه جاری طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان دستگاه های فرهنگی و تبلیغی استان در محل دفتر ایشان برگزار شد.
انتهای پیام /۳