تکرار پروژه‌های دوبار افتتاح در سال‌های انتخابات/ امیدواریم پروفیل قاین افتتاح وعده ای نباشد

معمولا در سال های انتخابات شاهد حضور مسئولان در خراسان جنوبی و افتتاح های دوباره هستیم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، روز گذشته وزیر صنعت معدن و تجارت به خراسان جنوبی سفر کرد که به افتتاح اولین کارخانه تولید پروفیل در شهرستان قاین پرداخت.
این کارخانه یکی از واحدهای تولیدی مشکل دار استان است که طی سه سال گذشته پلمپ شد و به تملک بانک درآمد و با پیگیری‌های انجام شده از تملک بانک خارج شده است وروز گذشته به بهره برداری رسیده است.
در حالی وزیر صنعت معدن تجارت در سال انتخابات به خراسان جنوبی سفر می‌کند و یک کارخانه مشکل داری که این فرد با گرفتن تسهیلات توانسته از گروی بانک رها شود را به نام دولت در هفته دولت افتتاح می کند.
در دوم فروردین سال ۹۶ نیز رئیس جمهور در اقدامی ناگهانی به خراسان‌جنوبی سفر و کارخانه سیمان باقران را برای چندمین بار افتتاح کرد.
کارخانه سیمان باقران نیز به شرط اعطای تسهیلات به بهره برداری رسید که بعد از مدتی مدیرعامل سابق این کارخانه از عدم ارائه این تسهیلات گلایه کرد.
همان طور که خراسان‌جنوبی طی چند سال اخیر تنها در سال های انتخابات بیشتر سفر مسئولان کشوری را در خود داشته است امسال نیز شاهد سفر وزرای راه، نیرو، صنعت معدن تجارت، معاون پارلمانی رئیس جمهور به استان بودیم.
کاش همیشه در خراسان‌جنوبی انتخابات باشد تا شاید مورد توجه مسئولان کشوری قرار بگیرد و امیدواریم کارخانه پروفیل قاین نیز به شرط اعطای تسهیلات از سوی دولتی ها به بهره برداری نرسیده باشد و به طور جد و در جهت رونق تولید مورد توجه مسئولان باشد.
انتهای پیام/ ۵