رئیس هیئت تکواندو خراسان جنوبی:

تکواندوکاران خراسان جنوبی به مسابقات کشوری اعزام شدند/ هیئت تکواندو حداقل امکانات را ندارد

رئیس هیئت تکواندو خراسان جنوبی گفت:هیئت تکواندو فقط یک مکان برای تمرین دارد که در اختیار بخش خصوصی است و ما از خود هیچ مدیریتی نداریم و همچنین برای امکانات اختصاصی مانند هوگوی الکترونیکی که هزینه های بالایی دارد اعتبارات مورد نیاز در اختیار ما نیست.

علیرضا محمودی رئیس هیئت تکواندو خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان،اظهار کرد: هیئت ورزشی تکواندوی خراسان جنوبی در وهله اول تقویم ورزشی خود را بر اساس تقویم ورزشی فدراسیون تنظیم کرده و برنامه ها به صورت مدون از ابتدای سال آغاز و در حال برگزاری است.
وی افزود:در تقویم ورزشی برنامه های آموزشی،کلاس های ارتقاء مربی گری،برگزاری مسابقات قهرمانی استان، ارتقاء هنرجویان به کمربندهای بالاتر، جشنواره ها و….در نظر گرفته شده است.
رئیس هیئت تکواندو خراسان جنوبی با بیان اینکه کلاس‌های ارتقاء مربی گری و داوری در ۶ ماه دوم امسال برگزار می‌شود،بیان کرد:در اردیبهشت ماه کلاس هماهنگی و بازآموزی مربیان و داوران با حضور مدرس فدراسیون، رئیس کمیته آموزش و نمایندگی فدراسیون در محل خانه تکواندو برگزار شد.
محمودی با بیان اینکه سال گذشته نیز تیم تکواندو مقام کسب کرده است،تصریح کرد:مسابقات تیم های خردسال پسران ۲۹ و ۳۰ خرداد و دختران ۳۱ خرداد و۱ تیر ماه سال جاری که در یزد در حال برگزاری است برای شرکت در مسابقات اعزام شده اند و امیدواریم مقام کسب کنند.

وی ادامه داد: در کنار مسابقات تکواندو، مسابقات قرآنی حفظ، ترتیل و سایر را که فدراسیون برای اولین بار در تاریخ ورزش کشور جای داده است برگزار کرده و مقام های کسب شده در آن مسابقات در رده‌بندی تیمی محاسبه می شود.
رئیس هیئت تکواندو خراسان جنوبی در خصوص مشکلات هیئت تکواندو،یادآور شد: هیئت تکواندو فقط یک مکان برای تمرین دارد که در اختیار بخش خصوصی است و ما از خود هیچ مدیریتی نداریم و همه برنامه ریزی برای هیئت تکواندو بر عهده بخش خصوصی است و همچنین برای امکانات اختصاصی مانند هوگوی الکترونیکی که هزینه های بالایی دارد اعتبارات مورد نیاز در اختیار ما نیست.
انتهای پیام/۱۳۵/ ۱۵/ ۱۲۷