تیم خراسان جنوبی در رقابت های بین المللی اسکواش

در بسته خبر ورزشی امروز خاورستان خبرهای متنوعی از حضور تیم خراسان‌جنوبی در رقابت های بین‌المللی اسکواش و تیم فوتوالی در جام ستارگان و رقابت‌های نهایی مینی‌فوتبال دستگاه های اجرایی وجود دارد.

به گزارش خاورستان تیم خراسان‌جنوبی در دومین دوره مسابقات بین‌المللی اسکواش «یزد جونیور» به مدت چهار روز در شهر میراث جهانی یزد برگزار می‌شود حضور دارد.

بر اساس این گزارش این مسابقات در دو بخش پسران و دختران تا دوم بهمن در مجموعه ورزشی کوثر در حال برگزاری است.

این گزارش حاکی است مسابقات اسکواش یزد جونیو به دلیل برخورداری از رنکینگ آسیایی حائز اهمیت است و این مسابقات در رده‌های سنی کمتر از ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷ و ۱۹ سال برگزار می شود.

در این دوره از رقابت های بین‌المللی علاوه بر ۲۰۰ ورزشکار داخلی، از کشورهای صاحب سبک این رشته همچون کشورهای قطر، کویت و عراق نیز ورزشکارانی حضور دارند .

در اولین روز مسابقات ورزشکاران استان؛ باراد طهماسبی، فدرا فروزانفر ، فرحان خراشادی و رادین عبداللهی با نتیجه ۳ بر صفر رقیبان خود را مغلوب کردند.

فوتوالی ها در جام ستارگان قشم

خراسان‌جنوبی در چهارمین دوره مسابقات جام ستارگان فوتوالی ایران به مصاف رقیبان کشوری خود می رود.

به گزارش خاورستان چهارمین دوره مسابقات فوتوالی جام ستارگان و انتخابی تیم ملی گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور ۸ تیم در جزیره قشم برگزار می شود.

این دوره از مسابقات با حضور استان های کرمان، یزد، خراسان جنوبی ،هرمزگان، گلستان، زنجان، البرز و قهرمان مسابقات فوتوالی جام ستارگان جوان( گلساپوش یزد) در روزهای ۱ تا ۳ بهمن ماه به میزبانی قشم برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش ابوالفضل داوطلب رئیس هیئت ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی خراسان‌جنوبی سرپرست کلی این مسابقات را برعهده خواهد داشت.

امروز پایان رقابت های مینی فوتبال

مرحله نهایی مسابقات مینی فوتبال کارکنان دستگاه‌های اجرایی امروز برگزار می شود.

به گزارش خاورستان دیدارهای رده بندی و فینال مسابقات مینی فوتبال کارکنان دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی امروز برگزار می شود.

بر همین اساس در ساعت ۱۲:۴۵ روز جمعه ۳۰ دی ماه بازی رده بندی بین دو تیم بانک تجارت و هلال احمر برگزار می شود.همچنین در ساعت ۱۳:۳۰ دو تیم دانشگاه علوم پزشکی و بانک صادرات برای کسب عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی به مصاف هم خواهند رفت.

بر اساس این گزارش مسابقات مینی فوتبال کارکنان دستگاه‌های اجرایی در زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی ولایت برگزار می شود.