رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک خبر داد

ثبت بیش از ۱۰ هزار تردد در محورهای مواصلاتی دیهوک/ میزان تردد ۶۳ درصد کاهش داشت

کیانپور گفت: در سه ماهه اول سال جاری به طور متوسط روزانه 10 هزار و 581 تردد در محورهای مواصلاتی وسیعترین بخش کشور به ثبت رسید.

به گزارش خاورستان، مهدی کیانپور رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک گفت: در سه ماهه اول سال جاری به طور متوسط روزانه ۱۰ هزار و ۵۸۱ تردد در محورهای مواصلاتی وسیعترین بخش کشور به ثبت رسید.
وی در جریان بازدید از محورهای مواصلاتی بخش دیهوک با بیان این‌که این میزان تردد توسط ۵ سامانه تردد شمار در ۳ ماه گذشته به ثبت رسیده است، افزود: این میزان تردد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل به خاطر شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی کاهش ۶۳ درصدی را نشان می‌دهد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیهوک با اشاره به این‌که بیشترین تردد با دو هزار و۷۸۷ مورد در محور دیهوک – طبس و بالعکس به ثبت رسیده است، گفت: متوسط تردد روزانه سهم وسایل نقلیه سنگین در طول راههای مواصلاتی این اداره پنج هزار و ۸۲۳ دستگاه و وسایل نقلیه سبک چهار هزار و ۷۵۸ دستگاه در سه ماهه اول سال جاری بوده است.
وی هوشمندسازی محورهای حوزه استحفاظی را از جمله برنامه های مهم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان جنوبی دانست و تصریح کرد: علاوه بر ۴ سامانه تردد شمار، دو دوربین نظارت تصویری، ۱۱ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و یک سامانه توزین نیز در محورهای مواصلاتی بخش دیهوک فعال است.
انتهای پیام/ ۱۳۲