مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی خبر داد؛

ثبت نام ۲۲۰۶ نفر از خراسان جنوبی در چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

حجت الاسلام بخشی پور با اشاره به ثبت نام ۲۲۰۶ نفر از خراسان جنوبی در چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، گفت: مرحله شهرستانی این مسابقات در مردادماه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام پرویز بخشی پور ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ثبت نام برای شرکت در چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که از ۲۱ اردیبهشت ماه امسال آغاز شده در رشته های آوایی پایان یافت.

مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی گفت: ثبت نام در رشته های معارفی این دوره از مسابقات شامل تفسیر عمومی قرآن، ترجمه و مفاهیم نهج البلاغه، ترجمه و مفاهیم صحیفه سجادیه تا ۱۰ تیرماه سال جاری ادامه دارد.
وی افزود: بر اساس جدول رشته های این دوره از مسابقات تاکنون ۲ هزار و ۲۰۶ نفر از قرآنیان استان خراسان جنوبی برای حضور در رقابت های چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن ثبت نام کردند.
بخشی پور تصریح کرد: بیشترین ثبت کنندگان بخش آوایی در رشته تفسیر عمومی قرآن با ۷۸۰ نفر، رشته ترجمه و مفاهیم نهج البلاغه با ۳۰۴ نفر و رشته قرائت ترتیل با ۲۳۴ نفر بوده است.
وی ادامه داد: مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات در نیمه نخست مردادماه سال جاری برگزار می شود.
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: همچنین برگزیدگان مرحله شهرستانی شهریورماه امسال در مرحله استانی با هم رقابت خواهند کرد.

انتهای پیام/۱۰