ثبت نام ۴۰۴ داوطلب در انتخابات شورا‌های اسلامی روستا تاکنون

رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: ۴۰۴ داوطلب تاکنون برای شرکت در ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی روستا پا به میدان گذاشتند.

به گزارش خبرنگار خاورستان،ناصر خوش خبر رئیس ستاد انتخابات استان با اعلام این خبر گفت: از این تعداد ۳۶ نفرخانم و ۳۶۸ نفر آقا بودند.
خوش خبر همچنین در حاشیه بازدید از مکان‌های نام نویسی انتخابات شورا‌های روستا و عشایر در دو بخشداری بیرجند و خوسف از استقبال خوب داوطلبان عضویت در شورا‌های اسلامی روستا‌ها و تیره‌های عشایری طی دو روز اول ثبت نام گفت.
خوش خبر افزود: افزایش آمار ثبت نام کنندگان، نشان دهنده اذعان نخبگان به جایگاه شورا و نقشی که در توسعه روستا دارد، می‌باشد.
وی اظهار امیدواری کرد: تا پایان مهلت تعیین شده برای نام نویسی متقاضیان، به همین شکل شاهد استقبال نخبگان و افراد توانمند از عضویت در شورا‌های اسلامی باشیم.
خوش خبر در ادامه از همه علاقمندان به حضور در این دوره شورا‌ها خواست، ثبت نام خود را به روز‌های پایانی مهلت تعیین شده موکول نکنند.
رئیس ستاد انتخابات استان گفت: درخواست ما از افرادی که برای نام نویسی، شیوه حضور و مراجعه به بخشداری‌ها را انتخاب می‌کنند، این است که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
انتهای پیام /۳