رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی:

ثمره تفکر بسیجی در کشورهای دنیا قابل مشاهده است

حجت الاسلام حمیدی گفت: امام خمینی تفکر بسیج را که فراموش شده بود احیا کرد و امروز این تفکر ارزشمند است که بعد از پیروزی انقلاب میوه و ثمر این تفکر را در سایر کشورهای منطقه میبینیم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در مراسم آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد و نیازمند خراسان جنوبی، اظهار کرد: در هفته بسیج با کمکهای مومنانه ۱۱۰ زندانی جرائم غیر عمد و عمد سبک خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور آزاد میشوند.

وی افزود: امام خمینی تفکر بسیج را که فراموش شده بود احیا کرد و امروز این تفکر ارزشمند است که بعد از پیروزی انقلاب میوه و ثمر این تفکر را در سایر کشورهای منطقه میبینیم.

رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی بیان کرد: ثمره تفکر بسیج امروز در کشورهای دیگر قابل مشاهده است.

حجت الاسلام حمیدی عنوان کرد: بسیج مستضعفان در مقابل مستکبران است و این تا قیام قیامت ادامه دارد. در تمام تاریخ اینگونه بوده و نظام جمهوری اسلامی از این قاعده مستثنی نیست.

وی اظهار کرد: تفکر بسیجی باید حفظ و ادامه داشته و منتقل شود.

رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: تا زمانی که تفکر بسیج در جهان اسلام حاکم است استکبار جهانی همیشه مجبور است در مقابل جهان اسلام زانو بزند.

حجت الاسلام حمیدی بیان کرد: دشمن برای براندازی نظام جمهوری اسلامی تلاش میکند اما با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری به اهدافش نخواهد رسید.

انتهای پیام/۱۲۷