رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی هشدار داد

جاده‌های خراسان‌جنوبی لغزنده است/ رانندگان احتیاط کنند

رضایی گفت: با توجه به این که بارش باران و مه گرفتگی در تمام شهرستان‌های خراسان‌جنوبی ادامه دارد و با توجه به لغزنده بودن راه‌ها، کاربران جاده‌ای ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، با سرعت مطمئن تردد کنند.

به گزارش خاورستان، علیرضا رضایی رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر نزولات جوی و احتمال آب گرفتگی معابر شهری و روستایی و طغیان رودخانه ها در سطح استان خراسان جنوبی، رانندگان هنگام تردد در مسیر سیلاب ها و آب نمای جاده ها احتیاط کنند و دستورات پلیس مبنی بر مسدود بودن برخی راه ها را جدی بگیرند.
وی افزود: با تعاملات درون و برون سازمانی و با تهیه و اجرای طرح مقابله با سیل، تمهیدات مورد نیاز به منظور پیشگیری و مقابله با بحران‌های احتمالی اندیشیده شده است و از شهروندان درخواست داریم هنگام بارندگی از عزیمت به ورودی‌های منتهی به دامنه کوه‌ها و مسر رودخانه‌ها خودداری کنند.
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی بیان کرد: با توجه به این که بارش باران و مه گرفتگی در تمام شهرستان‌های خراسان‌جنوبی ادامه دارد و با توجه به لغزنده بودن راه‌ها، کاربران جاده‌ای ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، با سرعت مطمئن تردد کنند.
انتهای پیام/۱۲۷