رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوسف خبر داد

جاده اصلی ۱۳ روستای شهرستان در حال آسفالت است

رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوسف از واگذاری دو قطعه زمین رایگان در روستای خور، به مددجویان کمیته امداد خبر داد و گفت: برای ساخت این واحدهای مسکونی 15 میلیون تومان تسهیلات از سوی بنیاد مسکن به مددجویان پرداخت خواهد شد.

علی نوفرستی؛ رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوسف در گفتگو با خبرنگار خاورستان؛ اظهارکرد: به سبب تفاهم نام بین اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) و بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان خوسف؛ دو قطعه زمین رایگان در روستای خور، به مددجویان کمیته امداد واگذار شد.
وی افزود: متراژ هر قطعه ۳۶۰ متر است.
رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوسف تصریح کرد: همچنین برای ساخت این واحدهای مسکونی ۱۵ میلیون تومان تسهیلات از سوی بنیاد مسکن به مددجویان پرداخت خواهد شد.
نوفرستی با بیان اینکه کلنگ احداث این زمین ها به دست فرماندار و با حضور مسئولان شهرستان زده شد گفت: هدف از این اقدام بنیاد مسکن کمک به اقشار ضعیف و ساخت مسکن مقاوم برای نیازمندان است.
وی همچنین از ارائه قیر رایگان و آسفالت معابر روستایی خبر داد و گفت: ۱۳ روستای شهرستان خوسف در قالب ۱۷ پروژه، در حال آسفالت است.
وی افزود: هم اکنون ۶۵ هزار و ۵۰۰ متر مربع از معابر روستایی آسفالت شده که تا پایان کار این میزان به ۷۲ هزار متر مربع خواهد رسید.
انتهای پیام /۷