جام باشگاه‌های والیبال زنان آسیا به تعویق افتاد

جام باشگاه‌های والیبال زنان آسیا که قرار بود چند روز دیگر آغاز شود، به تعویق افتاد.

به گزارش خاورستان، جام باشگاه‌های والیبال زنان آسیا قرار بود روزهای ۱۱ تا ۱۸ آوریل (۲۲ تا ۲۹ فروردین) به میزبانی تایلند برگزار شود اما به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا، کنفدراسیون والیبال آسیا با ارسال نامه‌ای خبر تعویق مسابقات را اعلام کرده است. تیم والیبال سایپا با قهرمانی لیگ ایران نماینده کشورمان در این رقابت‌ها خواهد بود.
مریم هاشمی سرمربی والیبال زنان سایپا در گفت‌وگو با فارس با اعلام این خبر، گفت: کنفدراسیون آسیا چند روز پیش با ارسال ایمیلی به فدراسیون ایران اعلام کرد مسابقات در زمان دیگری برگزار خواهد شد. در تاریخ جدید اعلام شده قرار است مسابقات ۳۰ مرداد تا ۷ شهریور برگزار شود.
وی درباره شروع تمرینات سایپا و اینکه آیا قصد دارد بازیکنانی از تیم‌های دیگر جذب کند، عنوان کرد: باید هفته آینده با مدیران باشگاه جلسه بگذاریم و درباره برنامه‌ها صحبت کنیم چرا که زمان زیادی تا آغاز مسابقات باقی مانده است.
هاشمی ادامه داد: قطعا برنامه ما این است که بتوانیم از بازیکنانی دیگر که خارج از سایپا هستند هم استفاده کنیم، این موضوع جزو برنامه‌های ماست اما باید صبر کنیم تا جلسه با مدیران باشگاه برگزار شود تا ببینیم اوضاع به چه صورت خواهد بود.
انتهای پیام/۴