نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی طی پیامی اعلام کرد؛

جای خالی سردار سلیمانی را در صف‌های رای‌گیری پر کنیم

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی طی پیامی از مردم حوزه انتخابیه جهت شرکت در انتخابات دعوت کرد.

به گزارش خاورستان، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی طی پیامی از مردم خراسان جنوبی جهت شرکت در انتخابات دعوت کرد و ویژگی های نماینده اصلح را معرفی کرد.
متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی بدین شرح می‌باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام خدمت مردم فهیم و همیشه در صحنه
یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی مردم سالاری دینی است که به برکت خون شهدای عزیز و حضور حماسی مردم ایران و پشتیبانی آنان از ولایت فقیه به وجود آمد، امانت بزرگی که انشاءالله به فضل الهی پرچم آن توسط صالحان به امام عصر(عجل الله ) تحویل خواهد شد
امروز جبهه استکبار و الحاد با تمام توان در برابر ایران اسلامی قرار گرفته و هرچند شکست جبهه کفر از همین الان برای اهلش روشن است اما حضور مردم عزیز در صحنه‌های مختلف می‌تواند آن را تسریع و توطئه و تحریم های آنان را خنثی نماید.
راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن به معنای واقعی دشمن‌شکن بود. البته صحنه مهمی که در پیش است حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی است.
حضور حداکثری مردم عزیز می تواند قدرت دیپلماسی جمهوری اسلامی را در سطح جهانی بالا برد و غبار غم را بر چهره قاتلان سردار دلها حاج قاسم عزیز بنشاند؛ پس حال که حاج قاسم عزیز در بین ما نیست جای او را در صف های رای پر نماییم.
همین جا به عنوان خدمتگزار مردم عزیز از همه کاندیداها و جریان‌های سیاسی که برای خدا و ایجاد نشاط سیاسی بیشتر درتنور انتخابات دمیدند تشکر می‌کنم و از مردم عزیز و ولایت‌مدار تمنا دارم امانت را به اهل آن بسپارند و معیار کاندیداهای اصلح را که رهبر معظم انقلاب بیان فرمودند فراموش نکنند.
از جمله مهمترین این معیارها؛ شجاع بودن و دارای مواضع روشن و شفاف، انقلابی و در یک کلام تقویت کننده جریان انقلابی و ارزشی باشد و صد البته پاکدست…
برای شناخت افراد توجه به حامیان کاندیداها ضروری است. صاحبان ثروت های بادآورده نه حامیان خوبی برای کاندیداها هستند و نه موجب عزت آنان خواهند بود .
به افرادی رای دهیم که متدین ترین و انقلابی ترین و پاک دست ترین افراد حامیان آنان هستند؛ به گونه ای که فردا در نزد خداوند متعال بتوانیم سربلند باشیم.
روزی که مال و فرزندان نفعی نمی رساند و باید پاسخگوی انتخاب هایمان باشیم
و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
سید محمدباقر عبادی
انتهای پیام/۱۴۳