جرجانی سرپرست صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی شد

عباس جرجانی بعدازظهر امروز به عنوان سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی معرفی می‌شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، با انتصاب داوود شهرکی به عنوان مدیرکل جدید صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان، قرار است بعدازظهر امروز در مراسمی با حضور مهدی اصفهانی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت صمت، از شهرکی تقدیر و عباس جرجانی به عنوان سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی معرفی شود.
عباس جرجانی از دوم مرداد ۱۳۹۸ با حکم محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی تاکنون مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان جنوبی است. وی پیش از آن، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان جنوبی بود.
حسین مدرس‌خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، ۲۳ تیرماه‌جاری در حکمی داوود شهرکی را به عنوان مدیرکل جدید صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان منصوب کرد.
شهرکی از بهمن‌ماه ۱۳۹۴ مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی بوده است. وی پیش از آن، معاون امور معادن اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان بود.
پیش از شهرکی، نعمت‌الله حقیقی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی بود که در چهارم بهمن‌ماه ۱۳۹۴ به عنوان مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه منصوب شد.
انتهای پیام/۴