جزییات لایحه بودجه ۱۴۰۲ روی میز کمیسیون تلفیق

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی از شروع بررسی جزییات لایحه بودجه ۱۴۰۲ در این کمیسیون از هفته جاری خبر داد.

مصطفی نخعی به در گفتگو خاورستان اظهار کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۲ موافقت کردند و به این ترتیب رسیدگی به جزئیات آن در دستور کار کمیسیون تلفیق بودجه قرار گرفت.

به گفته نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه بر اساس برنامه ریزی انجام شده روند بررسی جزئیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۲  در هفته جاری آغاز می‌شود.

نخعی افزود: روند بررسی جزئیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ در کمیسیون تلفیق تا پایان بهمن به اتمام خواهد رسید و بعد در صحن مجلس مطرح خواهد شد که به طور حتم تصویب آن زمان می برد و تاریخ دقیقی را تا تصویب نهایی نمی توان اعلام کرد.

نخعی عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به این که برنامه هفتم توسعه بعد از بودجه بررسی خوهد شد در پاسخ به این سؤال که اگر مصوبه ای در برنامه هفتم توسعه داشته باشید که نقض کند مصوبه لایحه ای ۱۴۰۲ باید دوباره این اصلاح کنید نیز گفت : این یک ابهام است دولت گفته است که بودجه را بر اساس سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبري در برنامه هفتم توسعه تنظیم کردیم حالا احتمال این که در این رابطه خطایی هم وجود داشته باشد به ندرت است و در زمان فعلی نمی توان در رابطه با آن اظهار نظری داشته باشم.

 

انتهای پیام