مسئول فضای مجازی سپاه خراسان جنوبی:

جشنواره رسانه‌ای ابوذر ویژه خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای خراسان جنوبی برگزار می‌شود

رضایی گفت: سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان خراسان جنوبی در ۹ محور برگزار می‌شود و از همه رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای برای شرکت در این جشنواره دعوت می‌شود.

به گزارش خاورستان، سجاد رضایی مسئول فضای مجازی سپاه خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران گفت: سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان خراسان جنوبی در ۹ محور برگزار می‌شود و از همه رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای برای شرکت در این جشنواره دعوت می‌شود.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را افزایش و غنی‌سازی فرهنگ رسانه انقلابی در بین اصحاب رسانه، ایجاد فضای رقابتی مثبت، تزریق نشاط و امید به جامعه در کنار بیان مسائل و مشکلات صنفی حوزه اطلاع‌رسانی و معرفی آثار برتر به جشنواره کشوری عنوان کرد.
مسئول فضای مجازی سپاه خراسان جنوبی زمان ارسال آثار را تا ۳۰ دی‌ماه عنوان کرد و ادامه داد: افراد می‌توانند آثار مربوط را تا پایان دی‌ماه ۱۳۹۹ در این جشنواره شرکت دهند.
رضایی بیان کرد: آثار در قالب‌های خبر، گزارش، مصاحبه، تیتر، مقاله و یادداشت، عکس، پوستر و کاریکاتور، گزارش رادیویی و تلویزیونی، موشن گرافیک و فیلم کوتاه (ویژه شبکه‌های اجتماعی) قابل دریافت است.
وی اضافه کرد: محورهای اصلی جشنواره شامل جهش تولید و اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بصیرت و دشمن شناسی، کرونا و کمک مؤمنانه، چهل سالگی دفاع مقدس، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه‌های اقدام و امید آفرینی، مسائل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه است.
مسئول فضای مجازی سپاه خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن دهه بصیرت و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، محور ویژه شهادت حاج قاسم سلیمانی و تقویت محور مقاومت در این جشنواره گنجانده شده است.
رضایی افزود: خبرنگاران، فعالان شبکه‌های اجتماعی و تمامی علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۳۰ دی‌ماه برای شرکت در این جشنواره به ربات این جشنواره به آدرس @rasanehkhjbot در شبکه های اجتماعی مراجعه کنند. در غیر این صورت آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره به آدرس بیرجند، نبش معلم ۶۲، سازمان بسیج رسانه ارسال کنند.
وی افزود: در ربات مذکور، مناسبت موضوعی هفته نیز به‌عنوان یک محور جشنواره آورده شده است که فعالان رسانه‌ای می‌توانند مناسبتی که اثر ارسالی آن‌ها درباره آن است درج کنند. این محور پس از پایان مهلت آثار نیز فعال بوده و بنا بر مناسبت‌های موضوعی سال، اقدام به دریافت آثار خبرنگاران خواهد کرد.
انتهای پیام/۴