نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

جلوگیری از ولنگاری‌های فرهنگی- اجتماعی مختص ایام خاص نیست در تمام سال مورد مطالبه است

آیت الله عبادی گفت: اقدامات بازدارنده در راستای جلوگیری از ولنگاری‌های فرهنگی- اجتماعی تنها نباید در ایام خاصی باشد، بلکه در تمام طول سال مورد مطالبه است؛ چرا که مردم و گردشگران نیازمند امنیت در تمام زمان‌ها و زمینه‌ها هستند.

به گزارش خاورستان، نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی از اقدامات فرماندهی انتظامی شهرستان طبس در زمینه امر به معروف و نهی از منکر قدردانی کرد.
متن پیام قدردانی حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی بدین شرح می‌باشد:
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
برادر ارجمند سردار شجاع “دامت توفیقاته”
فرمانده محترم انتظامی خراسان جنوبی
سلام علیکم
با عنایت به گزارش‌های دریافتی در خصوص اقدامات فرماندهی و پرسنل خدوم انتظامی شهرستان طبس در رابطه با پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی در جریان اتفاقات اخیر آن منطقه، از تلاش‌های متعهدانه و ارزشی آن مجموعه قدردانی می‌‌نمایم.
متأسفانه در طی سالهای اخیر شاهد حضور عده‌ای گردشگرنما به صورت هدفمند، بدنبال هنجارشکنی در مناطق مختلف این استان ولایی و شهیدپرور بوده‌ایم.
اقدامات بازدارنده در راستای جلوگیری از ولنگاری‌های فرهنگی- اجتماعی تنها نباید در ایام خاصی باشد، بلکه در تمام طول سال مورد مطالبه است؛ چرا که مردم و گردشگران نیازمند امنیت در تمام زمان‌ها و زمینه‌ها هستند.
دشمنان به دنبال این هدف هستند که جامعه‌ی ما را به جامعه خواب آلوده و بی تفاوت تبدیل کنند تا جوان ما که نیروی محرک این جامعه است، سرگرم مسائلی چون اعتیاد، مواد مخدر، موسیقی‌های حرام، فحشا و منکرات باشد و از رسیدن به مسائل و آرمان های اصلی انقلاب اسلامی باز ماند.
اقدامات پیشگیرانه فرماندهی محترم انتظامی شهرستان طبس در جهت جلوگیری از ورود گردشگرنماها قابل تقدیر است؛ زیرا گروهی که از آن طیف در روزهای اخیر وارد منطقه شدند رفتاری غیرقانونی و غیر شرعی داشته‌اند که در نتیجه منجر به وقوع جرم و اجرای حد گردید.
لذا از سایر مجموعه های نظارتی و فرهنگی نیز انتظار می‌رود که در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی به مسئولیت قانونی خود عمل نمایند. آمران به معروف و ناهیان از منکر بهترین و بزرگترین مسئولیت عمل و اجرای فرائض دینی را بر عهده دارند. بنده برای شما دعا می کنم، انشاءالله موفق باشید.
سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی
انتهای پیام/۱۲۷