نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

جلوی تفکر لیبرال دموکراسی غرب گرفته نشود، راه سعادت بشر برای همیشه بسته خواهد شد

آیت‌الله عبادی با بیان این‌که علاج مهار سیستم سرمایه‌داری لیبرال دموکراسی غرب این نیست که با او مذاکره شود گفت: اگر جلوی دشمنان و تفکر لیبرال دموکراسی غرب را نگیرید و آن سلطه جهانی حاصل گردد، یقین بدانید که برای همیشه راه سعادت بر بشر بسته خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، صبح امروز در جمع فرماندهان و کارکنان نیروی هوا فضای سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی ضمن بزرگداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: خداوند متعال بعد از خلقت انسان می فرماید ” فَتَبَارَكَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِينَ ” لذا لازمه اش این است که این انسان ”احسن المخلوقین” است.
وی افزود: تفسیر قرآن گاهی با خود قرآن و گاهی با حدیث و علم است، اما یک تفسیر قرآن در صحنه میدانی است، یعنی اگر بخواهیم تفسیر قرآن را درک کنیم باید به جامعه بشری نگاه کنیم زیرا یک واقعیت غیر قابل انکار است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: انسان‌هایی بالاتر از فرشته که باید مسجود ملائکه باشند، ارواح شهدای راه حق و دین، علمای راستین و عرفای واصلین و چهره هایی در زمان معاصر همچون امام خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید آیت الله مطهری و شهید دکتر مصطفی چمران، هستند.
آیت الله عبادی ادامه داد: بارها شنیده ایم که تفکر لیبرال دموکراسی از حکومت مطلق خودش در جهان به پایان تاریخ تعبیر می کند.
وی گفت: تفکر لیبرال دموکراسی غرب از انسان تعبیر به حیوان اقتصادی می کند و خوب و بد، درست یا نادرست و حق و باطل برایش معنا ندارد، لذا هر چیزی که توجیه اقتصادی داشته باشد برای این تفکر درست است، حال می خواهد قتل عام، هتک ناموس و از بین بردن بشر و ویران کردن کشورها باشد.
امام جمعه بیرجند تأکید کرد: تِز استعمارگران برای اینکه به سلطه جهانی برسند و پایان تاریخ را اعلام کنند، این است که انسان ها را حیوان کنند و همه صفات کمالات، ارزش ها، اخلاق، ایمان، ادب، ناموس و خوبی ها را از بین ببرند.
آیت الله عبادی ابراز کرد: هدف تفکر لیبرال دموکراسی غرب بر توسعه مواد مخدر، آلوده کردن جامعه به فحشا و منکرات، از هم پاشیدن خانواده ها و از بین بردن ارزش های دینی و اخلاقی، برای این است که از انسان یک حیوان بسازد.
وی یادآور شد: کشورهای غربی، دولتی به معنای صحیحش ندارند، بلکه آنها مهره ها و عناصر طبقاتی سرمایه دارانی هستند که در قالب های فرمول نمایشی قرار گرفته اند و موظف هستند که ایده های سرمایه داران را جهت سلطه انجام دهند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: بیش از یک سال است که شنبه هر هفته جلیقه زردهای فرانسه به خیابان ها می آیند تا به دوران کرونا برخورد کردند، و تنها یک سوال دارند و آن این است که این چه سیستم سرمایه داری لیبرالی است که ۹۹ درصد ثروت در اختیار یک درصد جمعیت و یک درصد ثروت در اختیار ۹۹ درصد جمعیت است، اما دولت فرانسه به جای اینکه پاسخشان را بدهد، آنها را کور، شکنجه، زندانی و قطع عضو می کند و این در حالی است که حرف از آزادی بیان می زند.
آیت الله عبادی ادامه داد: در فرانسه هر زمانی که به پیغمبران اهانت می شود با کمال پررویی می گویند آزادی بیان است اما اگر در همان کشور فردی نسبت به هولوکاست تردید کند، وی را آزاد نمی گذارند و زندانی اش می کنند.
وی گفت: در آمریکا وقتی مردم حرفی برای گفتن دارند به جای اینکه دولت آمریکا پاسخ منطقی به آنها بدهد، راه کشتن و زخمی کردن و زندانی کردنشان را در پیش می گیرد.
امام جمعه بیرجند افزود: مسئله پایان تاریخ حکومت لیبرال دموکراسی غرب یعنی اینکه به هیچ فرد، جریان و ملتی هیچگونه فرصتی نمی دهد و دیگر تغییر و تبدیلی ممکن نخواهد بود.
آیت الله عبادی با بیان اینکه علامت نفوذ دشمنان، فاسد کردن مردم است، خاطرنشان کرد: استعمارگران انواع شگردها، فریب ها و سازش کاری ها را در دستور کار خود قرار داده اند و در هرکجا که ورود پیدا می کنند نیز ابتدا سعی دارند تا انسان ها را فاسد کنند.
وی مطرح کرد: آیا خیال می کنید که انواع مسائلی که در ایران رخ می دهد از جمله در مسائل اقتصادی اتفاق است؟ خیر این موارد پروژه است زیرا در مسائل اقتصادی اتفاق معنی ندارد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تصریح کرد: دشمنان ممکن است با ده ها واسطه، بر روی تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها تأثیر بگذارند، لذا حقوق های نجومی، اختلاس ها، دزدی ها و رشوه خواری ها طرح و برنامه دشمنان است.
آیت الله عبادی بیان کرد: چرا رهنمودهای مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی به گوش هیچ مسئولی نمی رود؟ اگر این ها اتفاق باشد یک بار که گفته شود، اصلاح می شود.
وی تأکید کرد: جهاد شما در راه خدا و حفظ ایمان، ناموس و ارزش های مردم یک بحث است اما کار شما تنها در چهارچوب ارزش ها خلاصه نمی شود، بلکه برای نجات نوع انسان که محبوب خدا است، جهاد می کنید.
امام جمعه بیرجند عنوان کرد: اگر شما و امثال شما جلوی دشمنان و تفکر لیبرال دموکراسی غرب را نگیرید و آن سلطه جهانی حاصل گردد، یقین بدانید که برای همیشه راه سعادت بر بشر بسته خواهد شد.
آیت الله عبادی افزود: ارزش جهاد شما چیزی نیست که با عدد و رقم محاسبه گردد لذا تنها خدا می داند که در نزدش چه مقامی دارید.
وی گفت: همه آزادی ها، ارزش ها، ایمان، درستی، صداقت و اخلاق در گرو جبهه شما است لذا شکر خداوند متعال را بسیار به جای آورید و برای پدر، مادر و اجداد گذشته خود دعا کنید.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به این‌که شما همانند سدی در برابر هجوم بدتر از مغول تفکر سرمایه داری لیبرالی هستید، گفت: هیچ آفتی برای بشر بدتر از سیستم سرمایه‌داری لیبرال نیست.
آیت الله عبادی ابراز کرد: استعمارگران در هرجا که انسان قالتاق، دروغگو و فاسدی است از او پشتیبانی می کنند و هرجا که انسان صالحی وجود دارد سعی می کنند به هر بهانه ای او را از بین ببرند.
وی با اشاره به این‌که علاج مهار سیستم سرمایه داری لیبرال دموکراسی غرب این نیست که با او مذاکره شود، افزود: ما همواره گرفتار دو زاویه مشکل‌خیز هستیم یکی شیطان های آن‌چنانی و دیگری ابله‌های اینچنینی که هرگاه شیطان، شیطنت می‌کند این ابلهان می‌پذیرند.
امام جمعه بیرجند با اشاره به این‌که قدرت شما دشمنان را ناکام خواهد گذاشت، تأکید کرد: مقابله با دشمنان تنها یک راه دارد و آن راهی است که شما انتخاب کرده اید، لذا با ایمان به خدا بر روی پای خود و استعدادهای خود بایستید و جواب زور آن‌ها را با قدرت بدهید زیرا با لبخند و چاپلوسی نمی‌توان جوابشان را داد.
آیت الله عبادی گفت: این‌که شخصیت‌هایی مانند امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌فرمایند “دست و بازوی شما نیروها را می‌بوسم” تعارف نیست بلکه یک واقعیت است، این دست‌ها و بازوها بسیار ارزشمند هستند زیرا نوع بشر را نجات خواهند داد و امیدواریم خداوند متعال به ما نیز شایستگی دهد که بر دست و بازوی شما بوسه بزنیم و بر وجود شما دعا کنیم.
انتهای پیام/۶/ ۴