رئیس ستاد انتخاباتی ‌جلیلی در استان خراسان جنوبی: ‌

جلیلی مسیر گفت‌وگوی عزتمندانه و حل مشکلات را به خوبی می‌داند ‌

رئیس ستاد انتخاباتی ‌جلیلی در خراسان جنوبی با بیان اینکه ‌جلیلی در سیاست خارجی ‌مخالف گفت‌وگو‌‌ نیست، گفت: ‌جلیلی مسیر گفت‌وگوی عزتمندانه و حل مشکلات را به خوبی می‌داند‌.

به گزارش خبرنگار خاورستان،لطف‌الله قائمی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: همه ما باید برای جذب حداکثری شرکت مردم در انتخابات تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری یکی از رخدادهای بسیار مهم در انقلاب ما و در این دوره از زمان است، افزود: زیرا این انتخابات زیر ذره بین تحلیل‌های دوست و دشمن قرار می‌گیرد و با نتیجه‌گیری‌هایی که آنان می‌کنند مواجه می‌شویم.
رئیس ستاد انتخاباتی ‌جلیلی در خراسان جنوبی با بیان اینکه باید به این مهم توجه بسیاری داشت، بیان کرد: در رأی دادن‌ها با مطالعه عمل کنیم حتی اگر منتج به نتیجه دلخواه ما نشود، یعنی آخرت خود را به دنیای دیگری نفروشیم زیرا این گونه محاسبات، محاسبات اصلی ما را به طفره می‌برد.
قائمی تصریح کرد: افرادی که مدنظر ما هستند از هر حیث کاملا شناخته شده هستند، لذا با حرکت خود به دشمن میدان ندهیم و زمینه ساز شایعات بزرگی که برای اسلام است نشویم.
وی با بیان اینکه همه مردم و قشر جوان بدانند که ما وارث خون این شهدای ۱۷ ساله و قاسم سلیمانی‌های ۱۷ ساله هستیم خاطرنشان کرد: حرکت و تصمیم گیری‌های ما طوری نباشد که فردا معلمان خجالت زده دانش آموزان شوند.
قائمی با بیان خاطره‌ای از شاگرد شهیدش گفت: باید اندیشه والای شهدا برای جامعه به خصوص جوانان بیان شود و تریبون دارها نیز باید اقدامات شهید سلیمانی را برای جوانان بازگو کنند تا جوان بداند در چه سرزمینی زندگی می کند.
رئیس ستاد انتخاباتی ‌جلیلی در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در کشور وقایع مهمی اتفاق می‌افتد که یکی از این وقایع انتخابات است یادآور شد: در عرصه انتخابات باید از شیطان نفس جلوگیری کنیم و خدا را بر اعمال و رفتار خود شاهد بگیریم زیرا فردا باید پاسخگو باشیم.
قائمی با اشاره به اینکه ایشان در سیاست خارجی برعکس چیزی که آقایان بیان کردند که مخالف گفت‌وگو هستند نیست، خاطرنشان کرد: سعید جلیلی راه گفت‌وگو را راه حل مشکلات می‌داند، اما گفت‌وگویی که توأم با عزت، خواست شهدا، رهبر و مردم باشد و همچنین منافع مردم در آن باشد و صرفا به خاطر پز دادن و شعار دادن نباشد.
وی افزود: در حوزه داخلی ایشان از سال ۹۲ به بعد اقدام به تشکیل دولتی به نام دولت سایه کردند، یعنی سایه به سایه دولت فعلی حرکت می‌کردند و شعار ایشان نقد، تکمیل و تصحیح بود.
رئیس ستاد انتخاباتی ‌جلیلی در خراسان جنوبی با بیان اینکه ایشان صادقانه خدمت می‌کردند، گفت: در دولت ایشان افراد خبره، دانشمندان، جوانان، صاحب نظران در همه زمینه‌ها اعم از اقتصادی، کشاورزی و آموزش و پرورش و سایر فعالیت می‌کنند.
قائمی با اشاره به اینکه ایشان با دست پر خود را در محک انتخابات قرار می‌دهند بیان کرد: هیئت دولت ایشان اکثرا جوان، جهادی و تحصیل کرده هستند و با این نیت پا به عرصه گذاشتند.
وی تصریح کرد: با توجه به سفری که ایشان در طول این ۸ سال داشتند طرح و برنامه‌های خود را برای هر استانی دارند و در این راستا برای خراسان جنوبی نیز با توجه به شناخت بیشتری که دارند، می‌فرمایند حیف است که ما با داشتن انسان های دانشمند، مدیر و مدبری که در استان زبان زد همه است، اسم این منطقه را محروم بگذاریم.
رئیس ستاد انتخاباتی ‌جلیلی در خراسان جنوبی گفت: چرا که خانواده‌های خراسان جنوبی در امر تحصیل علم فرزندان خود تعهد خاصی دارند و دانشمندان و نخبگان بسیاری از خراسان جنوبی پرورش یافتند.
قائمی با بیان اینکه در خراسان جنوبی چرا عناب، زرشک، زعفران و سنگ معدن ما جهانی نشود اظهار داشت: توسعه گردشگری و جلوگیری از خام فروشی از برنامه‌های دولت سایه است.
انتهای پیام /۳