مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در دیدار مجازی با دانشجویان:

جنبش دانشجویی باید یک عقبه تئوریک قوی مبتنی بر قرآن داشته باشد/ موضع‌گیری شفاف جریان نفاق را رسوا می‌کند

معین با بیان اینکه جنبش دانشجویی باید یک عقبه تئوریک قوی مبتنی بر قرآن و روایات و امامین انقلاب داشته باشد، گفت: خودمان نباید مغلوب فضای ذهنی و جنگ روانی دشمن بشویم.

به گزارش خاورستان به نقل از مرصاد، مسلم معین روز گذشته در دیدار مجازی با دانشجویان کرمانشاهی که به مناسبت روز دانشجو برگزار شد، اظهار داشت: شبکه سازی در فعالیت ها بسیار اهمیت دارد و به دلیل موثر بودنش، دشمن به دنبال ضربه زدن به آن است.
وی در ادامه با تاکید بر لزوم وجود عقبه تئوریک در فعالیت دانشجویی افزود: عقبه تئوریک و پشتوانه اخلاقی فعالان دانشجویی فضای مجازی در این فضا پیدا نمی شود و این مساله باید در بیرون از فضای مجازی شکل بگیرد.
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج با بیان اینکه جنبش دانشجویی بایستی یک عقبه تئوریک قوی مبتنی بر قرآن و روایات و امامین انقلاب داشته باشد، افزود: خودمان نباید مغلوب فضای ذهنی و جنگ روانی بشویم.
این مسئول با بیان اینکه در سخت ترین شرایط کشور کماکان مردم ایستاده اند، افزود: این وضعیت ناشی از آن است که از جریان استکبار تولید نفرت شده است.
معین تاکید کرد: جنبش رسانه ای و فضای مجازی دانشجویی بایستی خودش را گفتمان ساز و گفتار پرداز اندیشه های امامین انقلاب بداند و حرف انقلابی را مورد پذیرش مردم بکند.
وی افزود: سواد رسانه ای و قدرت تحلیل جریان فضای مجازی و رسانه ای دانشجویی بایستی چند سر و گردن از دیگران بالاتر باشد تا بتواند مردم را با خودش همراه کند.
به گفته مسئول سازمان فضای مجازی بسیج، یک کنشگر دانشجویی بایستی مناسبات جنگ رسانه ای را بداند.
وی افزود: موضع‌گیری صریح و شفاف، جریان نفاق را رسوا‌ می کند و این باید با ادبیات نافذ و مبتنی بر شرع و قانون باشد‌.
معین در پایان خاطر نشان کرد: به نظر من بایستی در مدل کنش های دانشجویی یک بازنگری و بازمهندسی صورت بگیرد‌. بایستی مساله محور کنش داشته باشد و راهکار بدهد و آن را پیاده کند.
انتهای پیام/۴