جهادگرانی که باز هم به میدان آمدند؛

جهادی از جنس خدمت رسانی به زائران اباعبدالله (ع) در آستانه اربعین حسینی

معافی مسئول قرارگاه جهادی انصارالله خراسان جنوبی با بیان اینکه اعزام جهادگران جهت آماده نمودن زیرساخت و فعالیت های عمرانی برای آماده سازی فضای استقرار موکب های استان خراسان جنوبی در شهر کاظمین بوده، گفت: جهادگران قرارگاه جهادی انصارالله طی دو مرحله به کاظمین اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، بسیجی و جهادگر که باشی برایت فرقی نمیکند کجا جهادگونه خدمت کنی در روستاهای خراسان جنوبی یا صحن امامین کاظمین در عراق و اگر اربعین سید و سالار شهیدان در پیش باشد و نیاز به آماده سازی فضا جهت برپایی مواکب پذیرایی و اسکان باشد که دیگر جهادگر برای حضور در این حرکت زیبا و تسهیل کردن شرایط خدمت به زائران امام حسین (ع) سر از پا نمیشناسد.

حکایت مربوط به حضور جهادگران قرارگاه جهادی انصارالله خراسان جنوبی در کاظمین است حضوری که علاوه بر فعالیت های عمرانی معمول بازسازی عتبات قرار است زمینه ساز شرایط پذیرایی از زائران حسینی باشد.

جهادگرانی که برای حضور در این اماکن مقدس و خدمت رسانی به زائران حسینی سر از پا نشناخته و از مسئول قرارگاه درخواست عاجزانه برای اعزام به عتبات جهت خدمت رسانی دارند.

جهادگران قرارگاه جهادی انصارالله قبل از این نیز تجربه حضور در شهر کاظمین جهت فعالیت های عمرانی ستاد بازسازی عتبات را داشتند و امسال نیز توفیق طریق راهشان شده و زمینه ساز تسهیل شرایط پذیرایی از زائران را از ابی عبدالله (ع) هدیه گرفتند.

حسن معافی مسئول قرارگاه جهادی انصار الله خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار خاورستان در مورد حضور اعضای قرارگاه جهادی انصارالله خراسان جنوبی در کاظمین، اظهار کرد: طی هماهنگی انجام شده بین قرارگاه جهادی انصارالله و ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خراسان جنوبی تعدادی از جهادگران این قرارگاه به شهر کاظمین اعزام شدند.

وی با بیان اینکه اعزام جهادگران جهت آماده نمودن زیرساخت و فعالیت های عمرانی برای آماده سازی فضای استقرار موکب های استان در شهر کاظمین بوده، افزود: جهادگران قرارگاه جهادی انصارالله طی دو مرحله به کاظمین اعزام شدند.

مسئول قرارگاه جهادی انصارالله خراسان جنوبی بیان کرد: در هر مرحله ۱۰ جهادگر و به مدت یک ماه به کاظمین اعزام میشوند.

معافی عنوان کرد: استقرار و فعالیت اعضای قرارگاه جهادی انصارالله استان در صحن امامین کاظمین است.

وی اظهار کرد: فعالیت های قرارگاه جهادی انصارالله در استان نیز در بخش های مختلفی است و چند سالی میشود توفیق حضور در کشور عراق در زمینه عمرانی و همکاری با فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات استان را داریم.

مسئول قرارگاه جهادی انصارالله خراسان جنوبی عنوان کرد: این قرارگاه متشکل از ۲۷ گروه جهادی خواهر و برادر است که به صورت تشکیلاتی فعالیت میکنند.

معافی بیان کرد: ادامه فعالیت های قرارگاه جهادی انصارالله در کشور عراق به گونه ای برنامه ریزی شده که پس از مراسم اربعین و دهه پایانی صفر به طور مداوم هر دو ماه یکبار تعدادی از جهادگران جهت فعالیت های جهادی و عمرانی به کشور عراق اعزام شوند.

انتهای پیام/۱۲۷