تفاوت انقلاب اسلامی با سایر انقلاب‌ها؛

جهاد تبیین مهمترین مولفه حفظ نظام و انقلاب اسلامی است

مبارز انقلابی خراسان‌جنوبی گفت: جهاد تبیین مهمترین مولفه‌ای است که می‌توان با کمک آن برای حفظ نظام و انقلاب اسلامی کوشید و با انقلابی بودن و انقلابی ماندن ذره‌ای ترس و خدشه به دل راه نداد.

محمدرضا خسروی مبارز انقلابی خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: آنچه باعث پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد سه اصل مهم ایمان به خدا، رهبری امام خمینی (ره) و وحدت همه مردم بوده است.

وی افزود: علی‌رغم این‌که رهبر کبیر انقلاب را از کشور تبعید کردند اما امام خمینی (ره) گفتند من از این فرودگاه به آن فرودگاه خواهم رفت اما دست از نظام و انقلاب اسلامی برنمی‌دارم.

مبارز انقلابی خراسان‌جنوبی بیان کرد: اقتدار و سعه صدر امام خمینی (ره) در کنار وحدت مردم و ایمان به خدا دلیل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی است.

خسروی عنوان کرد: در هیچ کجای دنیا سراغ نداریم که مردم با دست خالی در برابر توپ، تانک، مسلسل و در مقابل یک ارتشی که تا بن دندان مسلح است، پیروز شود.

وی اظهار کرد: هنگامی که رفراندوم برگزار می‌شود هم در کجا سراغ داریم که ۹۸ درصد مردم به جمهوری اسلامی رای دهند؟ این یعنی این‌که انقلاب اسلامی ایران پشتوانه محکم مردمی دارد.

مبارز انقلابی خراسان‌جنوبی گفت: هنگامی که مردم از رهبری، ولایت و نظام اسلامی دفاع کنند هیچ عاملی نمی‌تواند انقلاب را از میان بردارد.

خسروی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران در برابر طوفان‌های عظیمی قرار گرفته اما به حول قوه الهی هر روزی که از آن می‌گذرد پایه های این نظام مستحکم‌تر می‌شود.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران یکی از معدود انقلاب‌هایی است که از ابتدای این‌که شکل گرفته و تاکنون توانسته مستحکم بماند.

مبارز انقلابی خراسان‌جنوبی گفت: تمام انقلاب‌هایی که در سطح جهان به وقوع پیوسته دچار انحرافاتی شدند اما تنها انقلابی که توانست از ابتدا تاکنون حفظ و هر روز مستحکم‌تر شود انقلاب اسلامی ایران بوده که این نیز برگرفته از اقتدار مردم، حمایت مردم و رهبری پیامبر گونه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است و با این شرایط مطمئن هستیم هیچ وقت هیچ کس نمی‌تواند انقلاب اسلامی ایران را از میان بردارد.

خسروی در مورد این‌که چرا انقلاب اسلامی مکتب و گفتمان محسوب می‌شود، اظهار کرد: انقلاب اسلامی نشات گرفته از مکتب تعالی اسلام است و به همین دلیل تاکنون توانسته بر این اساس پابرجا بماند.

وی بر عدم جدایی دین از سیاست اشاره و بیان کرد: این مسئله؛ عدم جدایی دین از سیاست مورد تاکید همگان بوده و همین آمیختگی دین با سیاست توانسته به ما کمک کند که ما در مقابل آسیب‌های دشمن مصون بمانیم.

مبارز انقلابی خراسان‌جنوبی به مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی اشاره و عنوان کرد: اقتدار نظام جمهوری اسلامی و این‌که تمام مردم تعیین کننده سرنوشت خود و در یک جمله استقلال آزادی جمهوری اسلامی هستند، است.

خسروی به تفاوت انقلاب اسلامی ایران با انقلاب دیگر کشورها اشاره و بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران نشات گرفته از مبانی اسلامی است و این دلیل تفاوت و استحکام انقلاب اسلامی است.

وی به ترور ۷۲ تن از یاران امام خمینی(ره) و مسئولان کشور اشاره و تصریح کرد: چون انقلاب اسلامی ما با تاسی از آموزه‌های اسلام و قرآن به پیروزی رسید تاکنون توانستیم علی‌رغم تمام دشمنی‌ها ایستادگی کنیم و روز به روز قوی‌تر شویم.

مبارز انقلابی خراسان‌جنوبی در مورد سخن امام مبنی بر “صدور انقلاب”، گفت: به لطف خدا و با همت مردم و رهبری کشور انقلاب اسلامی ایران به خوبی در تمام جهان صادر شده است.

خسروی ادامه داد: ایستادگی جبهه مقاومت در برابر استکبار نشان دهنده صدور انقلاب اسلامی است. وقتی امروز در یمن، لبنان، سوریه و حتی قلب آمریکا شعار “هَیهات مِنَ الذِلَه” سر داده می‌شود اینها همه نشان از صدور انقلاب اسلامی ایران است.

وی با بیان این‌که انقلابی بودن و انقلابی ماندن مهم است، بیان کرد: امروز در حالی که ما در مقابل هجمه‌های بسیار عظیم رسانه‌ای، اقتصادی و نظامی قرار گرفته‌ایم انقلابی ماندن و گوش به فرمان مقام معظم رهبری بودن بسیار مهم است.

مبارز انقلابی خراسان‌جنوبی به اهمیت جهاد تبیین اشاره و اظهار کرد: جهاد تبیین مهمترین مولفه‌ای است که می‌توان با کمک آن برای حفظ نظام و انقلاب اسلامی کوشید و با انقلابی بودن و انقلابی ماندن ذره‌ای ترس و خدشه به دل راه نداد.

انتهای پیام/۱۲۷