مسئول ستاد تبلیغاتی جوانان ولایی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی:

جوانان خراسان‌جنوبی حامی آیت الله رئیسی هستند/سخنرانی قدیری ابیانه پنج شنبه شب در بوستان آزادگان بیرجند

قاسمی با بیان اینکه جوانان خراسان جنوبی علاوه بر حضور حداکثری در انتخابات از آیت الله رئیسی به عنوان کاندیدای اصلح حمایت می‌کنند، گفت: آقای قدیری ابیانه به دعوت ستاد مرکزی آیت الله رئیسی به استان سفر می‌کنند و فردا شب بعد از نماز مغرب و عشاء در محل بوستان آزادگان خیابان معلم سخنرانی خواهند داشت.

مصطفی قاسمی مسئول ستاد تبلیغاتی جوانان ولایی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: ستاد جوانان ولایی و مردمی حامیان آیت الله رئیسی از سه ماه قبل از آغاز ثبت نام کاندیداها در قالب پویشی در فضای مجازی به نام پویش جوانان ولایی و مردمی حر خراسان جنوبی تشکیل شد.
وی افزود: در این شبکه سازی که در فضای مجازی فعال بود فقط منویات مقام معظم رهبری منتشر میشد و هدف ما جبهه انقلاب اسلامی بود.
مسئول ستاد تبلیغاتی جوانان ولایی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی بیان کرد: پس از ثبتنام آیت الله رئیسی در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری نام پویش را به نام حامیان آیت الله رئیسی تغییر نام دادیم.
قاسمی عنوان کرد: ستاد جوانان استان ستادی مستقل از سایر ستادها و زیر مجموعه ستاد مرکزی است و در تمام شهرستانهای استان نیز ستاد جوانان حامیان آقای رئیس فعال است.
وی اظهار کرد: در گروه تلگرامی فضای مجازی ۶ هزار عضو داشته و در توئیتر، اینستاگرام و واتساپ نیز فعالیت داریم.
سخنرانی آقای قدیری ابیانه در بوستان آزادگان
مسئول ستاد تبلیغاتی جوانان ولایی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی از سفر آقای قدیری ابیانه به استان خبر داد و گفت: آقای قدیری کارشناس مسائل سیاسی کشوری و دارای وجهه ولایی و اصولگرایی هستند.
قاسمی خاطرنشان کرد: آقای قدیری ابیانه به دعوت ستاد مرکزی به استان سفر می‌کنند و فردا شب (پنج شنبه ۲۰ خرداد ماه) به دعوت ستاد جوانان و کمیته دانش آموزی ستاد مرکزی استان پس از نماز مغرب و عشاء در محل بوستان آزادگان خیابان معلم سخنرانی خواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: هدف از سخنرانی تبیین و روشنگری در مورد انتخاب اصلح است.
مسئول ستاد تبلیغاتی جوانان ولایی آیت الله رئیسی در خراسان‌جنوبی در مورد فعالیت جوانان در این ستاد، تصریح کرد: فعالیت ستاد توسط جوانان و با محوریت گروه‌های جهادی به ویژه گروه جهادی غدیر در حال انجام است.
قاسمی بیان کرد: خوشبختانه جوانان خراسان جنوبی علاوه بر اینکه پای کار بوده و در انتخابات شرکت خواهند کرد از آیت الله رئیسی به عنوان کاندیدای اصلح حمایت می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: در ستاد حامیان جوانان ولایی آیت الله رئیسی همه مدل تیپ شخصیت جوانان حضور دارند و هیچ محدودیت و معذوریتی برای حضور و فعالیت جوانان در این ستاد وجود ندارد چراکه تفکر و هدف همه جوانان فعال در ستاد یکی است و همه به دنبال رئیس جمهور جهادی و انقلابی هستند.
مسئول ستاد تبلیغاتی جوانان ولایی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی گفت: جوانان معتقد هستند رئیس جمهوری باید روی کار بیاید که دروغ نگوید، وعده ندهد و در تمام امور صادق باشد.
انتهای پیام/۱۲۷