در دیدار با مدیرکل سازمان دامپزشکی خراسان جنوبی

حجت الاسلام عبادی بر لزوم راه اندازی رشته دامپزشکی در بیرجند تأکید کرد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های تولید و صادرات دام و طیور در خراسان جنوبی، اظهارداشت: راه اندازی رشته دامپزشکی در بیرجند ضرورت دارد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و مدیرکل سازمان دامپزشکی خراسان جنوبی با تبریک فرارسیدن میلاد امام علی(علیه السلام) و قدردانی از تلاش‌ها و خدمات این سازمان اظهارداشت: کسب موفقیت‌های اداره‌کل دامپزشکی خراسان جنوبی را در بین سایر استان‌های کشور باعث افتخار است.

وی با اشاره به گزارش ارائه شده از سوی مدیرکل سازمان دامپزشکی استان،بیان کرد: تولید فرآورده‌های گوشتی و همچنین صادرات بالای گوشت مرغ نشان‌دهنده نظارت و سلامت بالا در محصولات استان است.

گفتنی است، در ابتدای این دیدار حجت الاسلام حیدری مسئول محترم دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی خراسان جنوبی با تبریک ولادت حضرت امیرمومنان(ع) و سال نو اظهارداشت: امیداست در سال جاری با تأسی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی با تلاش بیشتر شاهد رشد و توسعه بیش از گذشته باشیم.

وی با اشاره به عملکرد این اداره‌کل بیان کرد: در سال گذشته طی ارزیابی وزارت جهادکشاورزی اداره‌کل دامپزشکی خراسان جنوبی در بین سایر استان‌های کشور رتبه برتر را کسب کرد.

انتهای پیام/۶