فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام:

حضور اثر بخش در عرصه‌های اقتصادی کمتر از جهاد نیست/ اگر توسعه کویرتایر در دستور کار قرار نگیرد، خیانت به آینده است

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام گفت: اعتقادم این است که امروز، اثرِ حراست و حضور اثربخش در حوزه فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی، کمتر از دوران جهاد نیست.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی، امروز به مناسبت شهادت شهید برونسی و روز قشر بسیج کارگری از کارخانه کویر تایر بیرجند بازدید کرد.
وی در این بازدید گفت: امیدوارم به عنوان فردی که در استان مسوولیت دارم بتوانم حمایت‌های لازم را از تلاش‌های شما عزیزان داشته باشیم.
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام تصریح کرد: اعتقادم این است که امروز، اثرِ حراست و حضور اثربخش در حوزه فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی، کمتر از دوران جهاد نیست.
سردار غیاثی به تأکیدهای مقام معظم رهبری در سال‌های اخیر بر روی موضوعات اقتصاد مقاومتی، خودباوری، اشتغال و تولید اشاره کرد و افزود: اگر دولتمردان و مسوولان به منویات ایشان توجه می‌کردند امروز شاهد مشکلات اقتصادی و تحمیل تحریم ها نبودیم.
وی ادامه داد: متاسفانه دشمنان نظام و انقلاب اسلامی بحث تحریم‌ها را در حوزه اقتصادی به دلیل عملکرد نامناسب همه ما در مجموعه کشور به عنوان یک خلاء احساس کرده و هر زمانی که بخواهند فشاری به ما تحمیل می کنند.
فرمانده سپاه خراسان جنوبی اظهار کرد: نگاه مسوولان ما در عرصه‌های مختلف ملی، نگاه وابسته به خارج است و این خودش صدمه است.
سردار غیاثی با اشاره به پیشرفت‌های موشکی ایران، گفت: امروز ایران دارای موشک‌هایی است که تمام کسانی که در ساخت آن تردید داشتند به این موشک‌ها احسنت گفتند.
وی خاطرنشان کرد: تلاش‌های همه شما عزیزان که با چنگ و دندان علی رغم محدودیت ها این جا را حفظ کردید موتور محرکه این شرکت است.
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام به وضعیت کارگران نیز اشاره کرد و گفت: افرادی را امروز دیدم که با مشاهده آن‌ها متأثر شدم.
سردار غیاثی ادامه داد: درست است که یک سری خلاءهایی وجود دارد اما بی توجهی نیز می‌شود.
وی افزود: این افراد، شهروندان درجه یک ما هستند و ما حق نداریم خط فاصلی بین شهروندان ایجاد کنیم.
فرمانده سپاه خراسان جنوبی اظهار کرد: متأسفانه اراده‌ها ضعیف بود، مقاومت نکردند و و برخی کارخانه ها نیمه تعطیل و کارگران بیکار شدند.
سردار غیاثی بیان کرد: بالاترین امنیت‌ها را در خراسان جنوبی داریم و این موضوع بسیار مهمی است.
وی تصریح کرد: امروز اگر توسعه کویرتایر در دستور کار قرار نگیرد، خیانت به آینده است.
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی تأکید کرد: مسوولان باید به حوزه صنعت و تولید نگاه ویژه داشته باشند.
انتهای پیام/۱۰۰/ز/۴