رئیس ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی مطرح کرد

حضور بی سابقه مردم خراسان جنوبی در انتخابات/ بیش از ۳۷۰ هزار نفر در انتخابات شرکت کردند

خوش خبر گفت: بیش از 370 هزار نفر از جمعیت استان در انتخابات شرکت کرده و با احتساب آمار صندوق های آفلاین این عدد افزایش خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مستقر در ستاد انتخابات استان خراسان‌جنوبی ناصر خوش‌خبر رئیس ستاد انتخابات استان خراسان‌جنوبی امشب در آخرین بخش حضور در ستاد انتخابات استان اظهار کرد: حضور بی‌سابقه مردم استان در پای صندوقهای رأی در تمام حوزه های انتخابیه استان را شاهد بودیم.
وی افزود: در آخرین درخواستی که ستاد انتخابات استان از وزیر کشور داشت دستور داده شد تا ساعت ۲۳ فرایند رای‌گیری از مردم انجام شود و براساس اطلاعیه وزارت کشور در همه شعبی که مردم در آنجا هستند باید فرایند رای‌گیری انجام شود.
رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی عنوان کرد: امروز یک روز تاریخی در تاریخ استان بوده و و مردم آگاهانه و با شور در مناطق شهری و روستایی حضور پیدا کردند و این حضور باعث شد استان ما از مشارکت بیشتری برخوردار شود.
خوش خبر میزان مشارکت مردم را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: بیش از ۳۷۰ هزار نفر از جمعیت استان در انتخابات شرکت کرده و با احتساب آمار صندوق های آفلاین این عدد افزایش خواهد داشت.
انتهای پیام/۱۲۷