حضور جمعی از غرفه داران بازارچه مرزی ماهیرود در محل دفتر امام جمعه درح

مزایده غرفه های بازارچه مرزی ماهیرود سبب شد تا برندگان این مزایده، به غرفه داران بومی که از ابتدای راه اندازی این مرکز تجاری خارجی در آن مشغول به کار هستند اخطار تخلیه دهند و آن ها نیز پیگیری احقاق حق خود را نزد امام جمعه درح بردند.

به گزارش خاورستان به نقل از روزنامه خراسان‌جنوبی، مزایده غرفه های بازارچه مرزی ماهیرود سبب شد تا برندگان این مزایده، به غرفه داران بومی که از ابتدای راه اندازی این مرکز تجاری خارجی در آن مشغول به کار هستند اخطار تخلیه دهند و آن ها نیز پیگیری احقاق حق خود را نزد امام جمعه درح بردند.
آن ها نزد حجت‌الاسلام رضایی امام جمعه درح این طور گفتند: از ابتدای راه اندازی بازارچه و با وجود مشکالت بسیار در این نقطه تجاری خارجی مشغول به کار شده اند اما اکنون به دنبال احداث غرفه های جدید و مزایده ای که برگزار شد، به این غرفه داران به دلیل برنده نشدن در مزایده، اجازه ادامه فعالیت داده نمی شود و باید تاپایان شهریور غرفه ها را تخلیه کنند.
آن ها به این نکته نیز اشاره کردند که بیشترشان تعهد و طلب مالی از طرف های افغانستانی دارند که در صورت تعطیلی کارشان، به طور حتم با مشکل مواجه می شوند.
در پایان امام جمعه درح نیز به آن ها قول پیگیری داد.
انتهای پیام/۱۳۳