رئیس مرکز جامع درمان بیماری‌های خاص خراسان جنوبی خبر داد

حضور فوق تخصص نفرولوژی در بیرجند

دهقانی گفت: پزشک فوق تخصص نفرولوژی یک روز در ماه برای ویزیت بیماران در مرکز جامع درمان بیماری‌های خاص (نبش بهشتی ۳) حضور دارد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، هادی دهقانی رئیس مرکز جامع درمان بیماری‌های خاص خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از حضور فوق تخصص نفرولوژی در بیرجند خبر داد.
وی افزود: با توجه به نبود فوق تخصص نفرولوژی در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، برای برطرف شدن نیاز بیماران دیالیزی و پیوند کلیه و جلوگیری از رفت و آمد با توجه به بعد مسافت به شهرستان‌های مجاور، با هماهنگی‌های انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی مشهد از دکتر عباس زراعتی فوق تخصص نفرولوژی (فوق تخصص کلیه) برای ویزیت این بیماران یک روز در ماه در مرکز جامع درمان بیماری‌های خاص دعوت شده است.
رئیس مرکز جامع درمان بیماری‌های خاص خراسان‌جنوبی بیان کرد: دکتر عباس زراعتی فوق تخصص نفرولوژی (فوق تخصص کلیه) روز پنجشنبه ۹ مرداد (صبح از ساعت ۸ الی ۱۳) و (عصر از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۰) در مرکز جامع درمان بیماری‌های خاص (نبش بهشتی ۳) حضور دارد.
دهقانی گفت: از هم استانی‌ها تقاضا می‌شود برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ فاصله گذاری اجتماعی، برای گرفتن نوبت و اطلاع از ساعت حضور خود، با شماره ۰۵۶۳۲۳۸۱۳۳۴ تماس بگیرند.
انتهای پیام/۱۲۷