مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج سپاه نهبندان:

حضور مردم در انتخابات نشان از اعتقاد و امید به نظام بود/ تغییر تفکر و مدیریت در قوه مجریه عامل بهبود زندگی مردم خواهد شد

حجت الاسلام لعل بدخشان گفت: انتخابات صحنه آزادی سیاسی، مردم سالاری دینی و احقاق حقوق مردم است که مردم هم با حضور خود در این صحنه نشان دادند که به این نظام اعتقاد دارند. در اقع مردم بر این باورند که درست است شرایط سخت و بغرنج است و زندگی آنها در تنگنا است، اما اگر ایده، رأی، نظر و تفکر قوه مجریه عوض شود، زندگی مردم هم رو به بهبود خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین احمد لعل بدخشان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج سپاه نهبندان در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهارکرد: برخی گمان می کنند که اگر این نظام سرنگون شود و نظام شاهنشاهی شکل بگیرد، مردم به آرامش، آسایش و رفاه می رسند. در حالی که کاملا در اشتباهند و جواب این موضوع از زبان داعش به عنوان سگ هار آمریکا این است که اگر نظام ایران به دست ما بیفتد، قتل عام سراسری و حمام خون به راه می اندازیم.
وی افزود: فکر اینکه با براندازی این نظام به شرایط عالی می رسیم، بسیار اشتباه است، اما متاسفانه برخی چنین تفکرتی دارند، در حالی که با این براندازی، فاجعه انسانی و نسل کشی تمام ایرانیان حتی بدتر از میانمار ایجاد خواهد شد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج سپاه نهبندان ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم در انتخابات، بیان کرد: مردم با شرکت در انتخابات، دل امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری را شاد کردند و نشان دادند که هنوز هم به این نظام و انقلاب امید دارند. البته نیروهای انقلابی هم با روشنگری خود، در افزیش حضور و شور انتخاباتی، کم نگذاشتند.
لعل بدخشان گفت: این در حالی بود که بسیاری از دشمنان خارجی و لیبرال های داخلی تلاش کردند تا برای عدم مشارکت مردم، انتخابات را تحریم کنند، اما مردم با بصیرت خود هوشمندانه عمل کردند. در حالی که در اندیشه امام خمینی(ره) مشارکت سیاسی و حضور مردم در انتخابات هم حق و هم تکلیف است و مقام معظم رهبری، کاهش حضور مردم در انتخابات را عامل افزایش فشارهای دشمن و در نتیجه تن دادن به خواسته های او می دانند.
وی تصریح کرد: انتخابات صحنه آزادی سیاسی، مردم سالاری دینی و احقاق حقوق مردم است که مردم هم با حضور خود در این صحنه نشان دادند که به این نظام اعتقاد دارند. در اقع مردم بر این باورند که درست است شرایط سخت و بغرنج است و زندگی آنها در تنگنا است، اما اگر ایده، رأی، نظر و تفکر قوه مجریه عوض شود، زندگی مردم هم رو به بهبود خواهد شد.
بینش سیاسی مردم دشمن را ناکام کرد
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج سپاه نهبندان ادامه داد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به این معنی است که همه مردم در تعیین سرنوشت سیاسی و اجتماعی خودشان سهم دارند و تک تک هر رأی، میلیون ها رأی می شود. لزوم احساس مسئولیت مردم نسبت به رأی دادن و تعیین سرنوشت فردی و جمعی خود، از ارزش های پذیرفته اسلام است و چون زندگی مردم به صورت جمعی و زنجیره ای به هم پیوسته است و به هم نیاز دارند، باید در انتخابات شرکت و از حق خود برای تاثیرگذاری در سرنوشت خود و دیگران استفاده کنند.
لعل بدخشان یادآور شد: توجه به این نکته می تواند راهگشا باشد که خواست رهبری حضور در انتخابات و خواست دشمن عدم حضور در انتخابات است، خواست مراجع تقلید حضور حداکثری مردم و تمام طیف ها است؛ ولی خواست دشمنان تحریم انتخابات است. خواست شهدا حضور مردم در انتخابات به نیابت از آنها است؛ اما خواست دشمنان پایمال کردن خون شهدا است و عدم پیروی از آنها است.
وی با تاکید بر اینکه بینش سیاسی مردم و حضور آنها در انتخابات، از عناصری است که دشمن را ناکام و از طرف دیگر باعث تقویت نظام جمهوری اسلامی می شود، گفت: مردم با حضور خود در انتخابات، نه به گلایه از معیشت و نه به مخالف خوانی دشمن، نه به بیماری کرونا با رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی، گفتند و حتی اختلالات سیستمی در جریان رأی گیری هم، مردم را از صحنه دور نکرد.
دولت انقلابی به دشمنان باج نخواهد داد
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نهندان با بیان اینکه اکنون هم اسرائیل و هم آمریکا به شدت از انتخاب آیت الله رئیسی ناراحتند، گفت: شش سال از عمر نظام برای برجام و تحریم ها معطل شد و طی این مدت مسئولان توجهی به توانمندی های داخلی و جوانان نداشتند و اکنون هم برای توافق، چراغ سبز نشان می دهند، در حالی که تجربه ثابت کرده که طرف های مذاکره به عهد خود پایبند نیستند.
لعل بدخشان تصریح کرد: اما اکنون که دولت انقلابی سرکار آمده است، قطعا به دشمنان باج نخواهد داد و اگر هم مذاکره ای باشد، با تفکر انقلابی خواهد بود و از مواضع موشکی، هسته ای و … دفاع خواهد کرد.
رأی مردم نه بزرگی به بانیان وضع موجود
وی اظهارکرد: آیت الله رئیسی با کارنامه درخشان خود از جمله احیای ۲۴۰۰ واحد تولیدی، نشان داده که مثل شهید سلیانی مرد میدان است. قطعا اگر همین مدیریت در قوه مجریه هم حاکم شود، سبب قطع امید دشمن از دسترسی و دخالت در نظام خواهد شد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج سپاه نهبندان رأی مردم در انتخابات را نه بزرگی به بانیان وضع موجود دانست و گفت: حتی خود اصلاح طلبان هم معتقدند که آقای همتی باید حداقل ۱۰ میلیون رأی در انتخابات جمع می کرد و البته رأی ۲٫۵ میلیونی او را به این معنی می دانند که باید فاتحه اصلاح طلبان را خواند.
مردم از مسئولان ناراضی اند نه از انقلاب
لعل بدخشان افزود: اینکه مردم هشت سال به سختی و در تنگنا زندگی کردند اما اعتراض نمی کنند و به خیابان نمی ریزیند، تنها دلیل آن حمایت از ولایت فقیه است و نمی خواند دل ایشان را خون و مانند فتنه ۸۸ اشکشان را دربیاورند. در واقع مردم ناراضی هستند اما نه از انقلاب، بلکه از مسئولان و دست اندرکاران دولت.
وی تاکید کرد: آیت الله رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم، یک شخص نیست، بلکه یک تفکر است و تاکنون در حالی که سختی های زیادی کشیده؛ اما حتی یک نقطه سیاه هم در زندگی ایشان وجود ندارد. اما اگر می خواهیم انقلاب به سرانجام برسد، باید همه فرقه ها و طیف های مختلف سیاسی و جناحی، با هم متحد شوند و در مسیر پیش رو، سنگ اندازی نباشد.
لعل بدخشان افزود:اکنون که کارد به استخوان مردم رسیده، اما همچنان صبر و تحمل کرده و گلایه ای نداشته اند، اکنون در دولت جدید باید همه ارگان تمام تلاش خود را بکار بگیرند تا گره از کار مردم باز کنند.
انتهای پیام/۷ /۳