معجره حضور/4/ قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

حضور مردم در صحنه تیر خلاصی به دشمن است/ مسئولان تکلیف پاسخگویی دارند

حجت‌الاسلام نوفرستی گفت: در شرایط حساس سیاسی و اجتماعی دشمن زخم خورده است و حضور و بصیرت مردم در صحنه تیر خلاصی به دشمن است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسین نوفرستی قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی در سخنرانی راهپیمایی حمایت از اقتدارو امنیت کشور در بیرجند، اظهارکرد: این مردم هستند که با ایمان، بصیرت‌شان و پیروی خالصانه از مقام ولایت این نهضت را حفظ می‌کنند.
وی با بیان این‌که این نظام با حضور مردم در مسیر و خط ولایت است، گفت: ما نقش مردم را در این نهضت نقش اساسی می دانیم و مردم بصیر در این فتنه ها راه خود را از فتنه گران جدا می کنند.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: یکی از مولفه‌های مهم در هر انقلاب نقش ولایت و رهبری است که وقتی مردم با ولایت پیوند می خورند یک قدرت عظیم شکل می‌گیرد.
حجت‌الاسلام نوفرستی با بیان این‌که در وضعیتی که پیش آمد و اعتراض مردم به وضعیت گرانی یک حق بود و پرسش‌هایی وجود داشت، گفت: مسئولان نظام باید در موقعیت های خود جواب بدهند به طوری که پاسخ‌های مهم را این روزها از مسئولان شنیدند و می شنوند.
وی یادآورشد: در طول تاریخ انقلاب آشوب گران و اغتشاش گران نوکر استکبار جهانی بودند همان‌هایی که در ابتدای انقلاب خواستند با نفوذ اساس نظام را زیر سوال ببرند و در ترور شخصیت ها ۱۷ هزار شهید را از ما گرفتند.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: آنهایی که فتنه ۸۸ رقم زدند و در سال ۹۶ به عنوان جاسوس و نوکری استکبار در این نظام نوکری کردند امروز هم به شکل دیگری درمیدان آمدند و با بصیرت می توان این افراد را از مردم جدا کرد.
حجت‌الاسلام نوفرستی گفت: ما مدیون شهدا هستیم و مسئولان هر اقدامی که انجام بدهند هم دردنیا و هم در اخرت باید پاسخگو باشند.
وی ضمن تاکید بر این‌که با ظرافت و دقت باید مدیریت کرد، گفت: باید هر فردی که درکف خیابان حرف خود را پیاده کند بدانند دشمن به دنبال توطئه است و زمانی که حرف از مقاومت می شود دشمن ناامید شده و بساط خود را جمع می کند.
امام جمعه موقت بیرجند به توطئه دشمنان در عراق و لبنان اشاره کرد و گفت: دشمنان در هر زمانی نقشه‌هایی دارند و این خیلی حرف است و ما همه ما تکلیف داریم با روحیه ولایی و جهادی در این راه باشیم.
حجت‌الاسلام نوفرستی اظهارکرد: مدیران نظام اسلامی چه در مجلس، قوه قضائیه، نیروهای ولایی و همه نهادها مخاطب هستند همه ما در این نظام تکلیف و نظارت دارند.
وی با بیان این‌که انقلاب اسلامی باید به دنبال تمدن اسلامی زمینه سازی شود، خاطرنشان کرد: آنهایی که امانت در اختیار دارند تنها توجه به منویات نائب امام زمان (عج) است که ما را نجات خواهد داد.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی افزود: رسالت ما رسالت بزرگی است و در زمان غیبت امام عصر فرصتی برای ما فراهم شده آنهایی که در بیرون مرزها هستند و روحیه بسیجی دارند امیدشان به نظام ما است.
حجت‌الاسلام نوفرستی یادآورشد: مخاطب پیام مقام ولایت مسئولان نظام هستند و فرصت دادن به جوانان مسئله مهمی است و چطور می‌توان با تکیه به غرب و دشمنان قسم خورده هرآنچه می توان به دست می آوردند.
وی با بیان این سوال‌که چطور می‌توان با تکیه به غرب آمریکا و نوکران مشکل نظام ما را حل کرد، گفت: با روحیه جهادی و ایمان راسخ کلیه مشکلات حل خواهد شد.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: ما می‌توانیم این انقلاب بزرگ را که وعده خداوند است به حکومت جهاین امام عصر متصل کنیم.
حجت‌الاسلام نوفرستی ضمن تاکید بر این‌که همه مردم باید بصیرت آگاهی داشته باشند، افزود: باید به مردم خراسان جنوبی و دیگر استانها احسنت گفت که با آگاهی آشوب را خاموش کردند.
وی ضمن تاکید بر این‌که ایمان و بصیرت مردم است که سبب شد امروز در راهپیمایی حضور پیدا کنند، خاطرنشان‌کرد: نیروهای نظامی، سپاه پاسداران، ارتش و مسئولان امنیتی به زیبایی، اتحاد و انسجام در زمان خود به خوبی وارد شدند و به خوبی مهار کردند.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی اظهارکرد: دشمن دارد تلاش می کند از ناآگاهی‌ها و بی تفاوتی ما به نفع خود استفاده کند و به دنبال یارگیری است و نباید بگذاریم هیجانات جوانی آنها را به این فتنه ها بکشاند.
حجت‌الاسلام نوفرستی یادآورشد: هر چه به ظهور نزدیک می شویم فتنه‌ها بیشتر می‌شوند و خوشبختانه مردم ایمان و بصیرت دارند و از فتنها دوری می کنند.
وی ضمن تشکر از مسئولان ومردم که با هر تفکری اصل نظام را باور دارند و به میدان می آیند و این توطئه ها را خنثی می کنند، گفت: آنچه می توان به عنوان آثار این حضور بیان کرد تبعیت از امام زمان و ولایت مداری با امام خامنه ای است.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی ضمن اشاره به این‌که تبعیت از امامت و ولایت مردم را میدان آورده است، گفت: ولایت خط قرمز ما است و به فرموده رهبر معظم انقلاب “از مصیبت های کشور ناامنی است و دشمن به همین جهات به دنبال است از مردم برای ناامنی استفاده کند؛ هر کس در برابر نظام بخواهد از آنچه دستاوردهای نظام است ناامنی را فراهم کند شرارت است و این اغتشاش و ناامنی را در جامعه ایجاد می کنند.
حجت‌الاسلام نوفرستی گفت: در شرایط حساس سیاسی و اجتماعی دشمن زخم خورده است و حضور و بصیرت مردم در صحنه تیر خلاصی به دشمن است.
وی یادآورشد: با همه آسیب ها و مشکلات این حادثه به نفع نظام و انقلاب بود تا نتایج آن برای اتحاد و انسجام بیشتر باشد.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی بیان کرد: هرچه به دوران ظهور نزدیکتر می‌شویم نقش رهبری را بهتر حس می‌کنیم اگر جهان منتظر منجی است این تشنگی حضور امام زمان (عج) را باید جامعه حس کند و در این حادثه نشان داد نقش ولایت چقدر در جامعه تاثیر دارد و مردم را به صحنه می آورد.
حجت‌الاسلام نوفرستی یادآورشد: دشمنان در داخل سیلی خورده اند و پیوند با امامت و ولایت در این صحنه و انقلاب برای آنهایی که مومن و بصیر هستند فراهم شد.
انتهای پیام/۵/ ۱۱/