سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قاین خبر داد

حضور هنرمندان قاین با ۱۰ غرفه در نمایشگاه سراسری صنایع دستی

عباس‌زاده گفت: هنرمندان شهرستان قاینات به روال چند سال گذشته، با حدود 10 غرفه در نمایشگاه سراسری خراسان جنوبی شرکت خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، نشست هم اندیشی هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی شهرستان قاین در خصوص هماهنگی بیشتر و برنامه ریزی بهتر برای حضور پررنگ در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی برگزار شد.
حمید عباس زاده سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قاینات در این نشست، اظهار کرد: نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان یکی از ترازهای بررسی تغییر و تحولات یک ساله حوزه صنایع دستی و هنرهای سنتی استان و کشور است.
وی با اشاره به این‌که می توان بر اساس عناصر کاهشی یا افزایشی و دگرگونی در بازه یک ساله از موفقیت یا ناکامی برنامه های اجرایی در رشته های مختلف به ویژه در استان، مطلع شد، ادامه داد: ارائه تولیدات و عرضه محصولات جدید در این نمایشگاه برای هنرمندان شهرستان ها واجد اهمیت است.
سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قاینات افزود: هنرمندان شهرستان قاینات به روال چند سال گذشته، با حدود ۱۰ غرفه در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.
عباس زاده اظهار امیدواری کرد: چهارمین نمایشگاه سراسری خراسان جنوبی محملی باشد تا از این طریق، گشایشی در امور فعالان صنایع دستی که در خط مقدم اقتصاد مقاومتی مشغول فعالیت هستند، ایجاد شود.
گفتنی است، چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی ۱۳ لغایت ۱۸ آذر ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ برای در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بیرجند پذیرای علاقمندان خواهد بود.
انتهای پیام/۱۳۲/ ۵۹/