مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی:

حضور گسترده مردم در سالگرد شهادت سردار سلیمانی مانور اتحاد ملت است

حجت الاسلام کمالی گفت: مردم با حضور گسترده خود در مراسم سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی بار دیگر تبعیت عملی و مانور اتحاد و پیمان با شهدا و ولایت پذیری را نشان دادند و دشمن را مایوس کردند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام امین‌رضا کمالی شامگاه سه شنبه در مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی در جمع اقشار مختلف مردم نهبندان اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی عمار ولایت، سردار دلها و افتخار جهان اسلام است، اگر بخواهیم تابلویی از فضائل یک انسان کامل و اسلامی را معرفی کنیم که رهبری هم از او به عنوان یک  مکتب یاد می کند؛ او سردار حاج قاسم سلیمانی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: ایمان به خدا و اخلاص او و عشق به ارزش ها و خانواده شهدا و مردم در شخصیت حاج قاسم موج می‌زد.

حجت الاسلام کمالی با بیان اینکه رازی که او را سردار دلها کرد مردمی بودن او بود، ادامه داد: احترام به مردم در مکتب حاج قاسم سلیمانی موج می‌زند و جهاد فی سبیل الله در مکتب او ملموس بود.

وی خاطر نشان کرد: سردار دلها با رهبری ارتباط دلی برقرار می کرد و ولایت پذیری از ویژگی های بارز ایشان بود، مرام و مشی او این بود که با جان، دل و مال در راه خدا گام بر می داشت.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه بایدها و نبایدهای قرآنی در زندگی حاج قاسم رعایت می شد و قرآن بر زندگی او حاکم و به دنبال احیای فرائض الهی بود، افزود: سردار دلها در راستای جهاد فی سبیل الله در مناطق مختلف گام بر می‌داشت و گوش به فرمان ولایت فقیه بود، در تمام شئون زندگی ایشان ولایت مداری موج می‌زند.

حجت الاسلام کمالی با بیان اینکه شروع حرکت داعش از سوریه بود، افزود: جریان لیبرال و آمریکایی به بشار اسد گفته بودند که باید سوریه را خالی کنید و بروید؛ هفت ماه دیگر کار سوریه تمام است و بشار اسد در فرودگاه گفته بود داعش ۹۰ درصد سوریه را گرفته و من دارم می‌روم؛ سردار دلها پیغام رهبری را به ایشان دادند و گفتند اگر بمانید ما از شما را حمایت می کنیم، و امروز سوریه را از چنگال داعشی که موشک ها و سلاح های زیادی داشتند نجات دادند.

وی تصریح کرد: گوشه ای از دستاوردهایی که به برکت مقاومت ها به دست ایران رسیده است همین موضوع پهبادها و موشک های نقطه زن است، دشمن؛ ارشد نظامی دنیا را شهید کرد و ترامپ در سخنرانی خود گفت دست از پا خطا کنید ۵۲ نقطه ایران را می زنیم اما دو روز بعد ۱۳ موشک بالستیک رقص کنان از مرز ایران بر فراز عین الاسد حرکت و عین الاسد را عین الجسد کردند.

وی ادامه داد: در دریا شناورهای کنترل از راه دور ما کاری کردند که ناوهای آمریکایی در منطقه حضور ندارند؛ امروز به برکت انقلاب اسلامی دشمن سرجای خود نشسته و ایران بازدارندگی ایجاد و منطقه را به ثبات رسانده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی ادامه داد: تفکر ولایتمداری در دولت رئیسی حاکم شد و امروز مردم خدمتگزار و خائن را می شناسند، مردم خراسان جنوبی و نهبندان با حضور پرشور خود در استقبال از رئیس جمهور برگ زرینی را رقم زدند چراکه دشمن قصد داشت نشان دهد مردم دیگر نظام را دوست ندارند.

حجت الاسلام کمالی بیان کرد: در اوج بحران بیماری کرونا روزانه ۷۰۰ نفر کشته می دادیم اما با مدیریت دولت سیزدهم مهار شد و امروز کشته های کرونای ما در ایران به عدد انگشتان یک دست است.

وی تصریح کرد: مشکل ما این بود که با نگاه و تفکر غرب و لیبرال ایران را مدیریت کردیم، پرایدی که به راحتی می‌توانست تبدیل به بهترین خودرو شود با مافیای خود به جایی نرسید و کارخانه های تولید خودرو تعطیل شده بود اما دولت رئیسی کارخانه های تولید خودرو را راه اندازی و در سال ۱۴۰۲ شاهد خواهیم بود که مشکل اقتصادی حل و ثبات به بازار بر خواهد گشت.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: دشمن اگر بخواهید در مقابل دین، ولایت، ارزش ها و شهید سلیمانی ما بایسیتد در مقابل دنیای آنان ایستادگی می کنیم، مردم با حضور خود در سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی بار دیگر تبعیت عملی و مانور اتحاد و پیمان با شهدا و ولایت پذیری را نشان دادند و دشمن را مایوس کردند.