معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی مطرح کرد؛

حضور ۱۳ پایگاه برتر خراسان جنوبی در نمایشگاه “طرح اسوه بسیج”/  فعال بودن نمایشگاه تا ۸ آذر

هزاری با بیان اینکه ۱۳ پایگاه برتر استان به نمایشگاه طرح اسوه راه پیدا کردند، گفت: این نمایشگاه تا ۸ آذر فعالیت دارد.

سرهنگ رضا هزاری معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی امشب در حاشیه افتتاح نمایشگاه پایگاه های اسوه بسیج در گفت و گو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: همزمان با پنجمین روز از هفته بسیج که بسیج، استقلال و آزادی نام گرفت نمایشگاه طرح اسوه بسیج خراسان جنوبی با حضور فرمانده سپاه استان برگزار شد.

وی افزود: این نمایشگاه با حضور ۱۳ پایگاه برتر استانی که در سال گذشته تاکنون برنامه های بسیج را با کیفیت و خوب اجرا کردند افتتاح شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی بیان کرد: پایگاه های محلات استان توسط تیم ارزیابی تخصصی مورد بررسی قرار گرفتند که در نهایت ۱۳ پایگاه به مرحله استانی راه پیدا کردند.

هزاری عنوان کرد: این پایگاه ها در شهرستان خود به عنوان پایگاه اسوه و نمونه انتخاب شده امروز با حضور در نمایشگاه برنامه های خود را ارائه میدهند.

وی اظهار کرد: غرفه های برپا شده در زمینه فرهنگی، علمی، اقتصاد مقاومتی، بحث های رزمی، دفاعی، امنیتی، به طور خاص طرح شهید سلیمانی و نهضت کمک مومنانه است.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی گفت: در پایان با نظر سنجی بازدید کنندگان و بررسی که تیم تخصصی بسیج انجام خواهد داد یک پایگاه به مرحله کشوری راه پیدا خواهد کرد و در نمایشگاهی که در تهران برگزار خواهد شد شرکت خواهد کرد.

هزاری با بیان اینکه این نمایشگاه تا هشتم آذر ماه فعال است، افزود: از فرماندهان پایگاه ها، بسیجیان و افرادی که اهل نظر هستند دعوت میشود برای بازدید از نمایشگاه به حسینیه جماران بیایند، زحمات بسیجیان را مشاهده کرده و نقاط قوت خود را تعمیم داده و اگر پیشنهاداتی دارند ارائه کنند.

وی بیان کرد: یکی دیگر از مراسم محوری امروز نمایش اقتدار ۱۰ هزار بسیجی استان با سخنرانی سردار سلامی فرمانده کل سپاه برگزار شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: از ابتدای هفته بسیج رزمایش جهادگران استان با حضور بیش از ۳۰۰ جهادگر و در قالب خدمت مومنانه در نقاط روستایی و محروم شهری ارائه شد و تا پایان هفته بسیج ادامه دارد.

هزاری اظهار کرد: فردا پنجشنبه عطرافشانی مزار شهدا توسط بسیجیان انجام و تعدادی یادواره شهدا و شهید آبروی محله داریم و روز جمعه نیز برنامه میقات صالحین در میعادگاه های نماز جمعه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی انجام خواهد شد‌.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در هفته بسیج پروژه های عمرانی بسیج سازندگی استان به ارزش ۱۱.۵ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده و میرسد‌.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی افزود: بسیج دانشجویی استان نیز امروز یک برنامه محوری داشته است.

هزاری عنوان کرد: سال گذشته به دلیل شیوع کرونا نمایش اقتدار بسیجیان و طرح اسوه برگزار نشد و امسال بعد از گذشت دو سال با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد.

انتهای پیام/۱۲۷